Sosyal medya

Genel

Nissan Qashqai Midnight Edition Türkiye’de satışa sunuldu

Nissan Qashqai Midnight Edition

Nissan, bir dizi tasarım değişikliği ve ek donanımlarıyla dikkat çeken Qashqai Midnight Edition versiyonunu Türkiye’de satışa sundu. Yeni Qashqai özellikle görsel anlamda oldukça başarılı görünüyor.

İlginizi çekebilir: Ford Mustang Mach-E GT Performance Edition duyuruldu

Nissan Qashqai Midnight Edition

Nissan Türkiye, Kuzey Afrika ve BDT Genel Müdürü Emre Doğueri, “Nissan Qashqai her zaman en beğenilen modellerimizden biri oldu. Şimdi de siyah detaylarla zenginleştirdiğimiz Midnight Edition versiyonumuzu sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Emre Doğueri ayrıca: “Nissan Qashqai Midnight Edition modelinde siyah V-Motion ızgara, karartılmış ön farlar, 19 inç çaplı siyah alaşımlı jantlar, siyah tavan rayları, Alcantara koltuklar ve siyah ayna kapakları gibi farklı detaylar dikkat çekiyor. Bu detayların yanında karartılmış stoplar, ön ve arka siyah ekler, siyah hava kanalı çerçeveleri, siyah tavan ve A sütunu döşemesi, Midnight Edition kapı basamakları da bu versiyonla sunulacak özellikler arasında bulunuyor.” diye konuştu.

İlginizi çekebilir: Yeni nesil BMW 2 Serisi Coupe, kamuflajlı olarak görüntülendi!

Nissan Qashqai Midnight Edition

Nissan Qashqai Midnight Edition tarzıyla dikkat çekiyor

Qashqai, SUV sınıfının hem bireysel hem de aile kullanımına olan uyguluğu ile oldukça çok beğeniyi toplayan bir model. Yeni model, akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı otomatik uzun far asistanı, akıllı anahtar gibi birçok Nissan Intelligent Mobility özelliğiyle de güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunmaya devam ediyor.

1.33 litre hacimli benzinli ve 1.5 litre hacimli dizel motor seçenekleriyle sunulacak olan araçlarda 7 ileri vitesli, çift kavramalı yarı otomatik şanzıman görev yapıyor. Qashqai Midnight Edition modelinin benzinli versiyondaki başlangıç fiyatı 364.900 TL olarak açıklanırken, dizel modele ise 384.400 TL başlangıç fiyatı biçilmiş.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Aykut Demiroren

Enerji mühendisi, basketbol antrenörü ve teknoloji meraklısı...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval