Sosyal medya

Haber

Netflix Assassin’s Creed serisi için kolları sıvadı

netflix assassins creed dizi

Netflix sevilen çalışmaları kendi bünyesinde yayına almaya ve bizlere ulaştırmaya devam ediyor. Şirket, Assassin’s Creed olarak bildiğimiz yapıma ait bir canlı aksiyon dizisi ve animasyon serisi için çalışmalara başladığını duyurdu. Serilere ait henüz bir sorumlunun olmadığı biliniyor. Netflix Assassin’s Creed yapımını duyurmak amacıyla kısa bir fragmanı izleyicilerle paylaştı.

Yapımcı firmanın, uluslararası en çok satan video oyunu serisi ünvanını elinde bulunduran Assassin’s Creed için, canlı aksiyon, animasyon ve anime dizileri geliştirmek için Ubisoft ile bir içerik anlaşması imzaladığını söyleniyor. Ubisoft bünyesinde yer alacak daha fazla oyunun Netflix sayesinden yayına kazandırılacağını düşünüyoruz. Geliştirilmekte olan ilk seri, destansı ve türlere özgü unsurlar barındıracak. Üstelik canlı aksiyon türünde yapım olacak gibi görünüyor. Ubisoft Film ve Televizyon’dan Jason Altman ve Danielle Kreinik’in yapımcılığını üstlendiği dizi, bir dizi sorumlu arıyor.

İlginizi çekebilir: Popüler şaka gerçek oldu: Microsoft, Xbox buzdolabı üretti!

Konuyla ilgili Netflix Orjinal Seriler Başkan Yardımcısı Peter Friedlander açıklamalarda bulundu. “Ubisoft ile ortaklık kurmaktan ve Assassin’s Creed’in sevilen zengin, çok katmanlı hikaye anlatımını hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz” sözleriyle yapımın hikaye yönünden kuvvetli olacağını vurguladı. Henüz hangi Assassin’s Creed yapımının hikaye kaynağı seçileceği duyurulmadı. Ancak Assassin’s Creed 4 içerisinde yer alan korsan maceralarının veya Assassin’s Creed 2’de yer alan Rönesans İtalya’sının konu alınması muhtemel gibi görünüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Furkan Can

Oyun ve teknoloji tutkunu, sıkı bir stream sever

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval