Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Motorola Moto Edge X30 60MP Ekran Altı Ön Kamera İle Geliyor!

Motorola

Geçtiğimiz günlerde Motorola, Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden güç alacak olan Moto Edge X30, Motorola’nın genel müdürü tarafından yayınlanan ve Moto akıllı telefonun ekran altı selfie kamerasına sahip olacağını gösteren canlı bir görüntüsü ortaya çıktı.


Bakmakta fayda var: En Çok Oynanan MMORPG Oyunları


Motorola Genel Müdürü Chen Jin, Moto Edge X30 hakkındaki detaylar için şunları dedi: “Ekran altı kameranın sektör için hala radikal bir seçim olduğuna şüphe yok, ancak bu özelliğe yönelik kullanıcı talebindeki ve geri bildirimlerdeki çılgın artış bize kolay olanı değil doğru olanı yapmamızı söylüyor. Bu sefer ne gerekiyorsa yapmaya karar verdik, Snapdragon 8 Gen1 platformunun ilk ekran altı ön kamerası olacak olan #motoedgeX30’un özel bir versiyonu olacak ve ilk defa 60 MP ön kamerası olacak. Çifte sürpriz için lütfen 9 Aralık’ı bekleyin.”

Motorola

 

Fotoğrafın yayınlandığı sıralarda Motorola’nın resmi Weibo hesabı yeni bir teaser yayınladı. Bu aynı zamanda Moto Edge X30’a gelmesi beklenen ekran altı kameraya atıfta bulunuyor. Ayrıca resmi hesap yeni çıkaracakları akıllı telefon için; “Odağı gizleyebilir, çarpıcı olanı gizleyemez. #MotoEdgeX30 60MP ekran altı kameralı güzel özçekimi. Çekitğiniz selfielere baktığınızda, güzelliğin her zaman yüzünüzde kaldığını ve hiç gitmediğini göreceksiniz. 9 Aralık’taki #MotoEdgeX30 yeni ürün lansman etkinliğine 2 gün kaldı.” açıklamasında bulundu. 

Chen Jin, telefonun “özel bir versiyonunun” bu ekran altı kamerasına sahip olacağını belirtti, ancak hangisinin (ya da kaç versiyonu olabileceğinden) bu versiyon olacağı hakkında bir bilgi paylaşmadı. Ekran altı kameranın önceki versiyonları, teknolojinin olgunlaşması için zamana ihtiyacı olduğunu bizlere göstermişti, ancak Motorola’nın 60MP selfie kamera ile yaklaşımının daha net görüntüler verip vermeyeceği merak konusu.

Motorola

Şimdiye kadar Moto Edge X30’un Qualcomm’un yeni duyurulan 4nm Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinden güç alacağını biliyoruz. Önceki raporlara göre telefon, 144 Hz yenileme hızı, HDR10+ desteği ve DCI-P3 ile 6.67 inç FullHD+ ekrana sahip olacak. . Diğer raporlarda da iki ana 50MP kameraya (geniş + ultra geniş) ve 2MP derinlik sensörünün olacağı belirtiliyor.

Motorola

Son teaserlar, telefonun 5.000 mAh pile sahip olacağını ve 68W şarjı destekleyeceğini gösteriyor. Motorola’nın yeni amiral gemileri 9 Aralık’ta Çin’de duyurulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval