Sosyal medya
MSI reklamı

Aksesuar

Logitech G yeni kulaklıklarını piyasaya çıkarıyor

Logitech G

Logitech G, yeni kulaklık serisini oyuncuların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Yeni modeller, özellikleri ve fiyatlarıyla birbirlerinden ayrılıyor.

Logitech G935 & G635

Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC kablosuz oyun kulaklığı, bilgisayarlarında en üst düzey kulaklık kullanmak isteyen oyuncular için üstün ses ve mükemmel bir RGB aydınlatması sunuyor. Derin bas ve yüksek düzeyde sinematik ses için dairesel bir ses profili sağlayan, kaliteli ses için hibrit ağ malzemesinden üretilen Logitech G935, yeni kulaklık ailesinde Logitech G’nin özel Pro-G 50mm ses sürücüsünü kullanan ilk ürün olmasıyla göze çarpıyor. Logitech G’nin oyun, video ve müzik de dâhil olmak üzere herhangi bir ses içeriğine senkronize olabilen, dinamik ve özelleştirilebilir aydınlatma teknolojisi LIGHTSYNC teknolojisini destekleyen G935, sesin 3 boyutlu ortamını simüle eden inanılmaz bir teknoloji olan DTS Headphone:X® 2.0 Surround Ses teknolojisini destekliyor.

reklam

PC, konsol ve mobil cihazlarla uyumlu olan Logitech G935, 12 saatlik pil ömrü, gelişmiş 6mm mikrofon teknolojisi ve arttırılmış kablosuz performans sunuyor. Logitech G HUB kullanarak deneyimlerini özelleştirebilen oyuncular, özel ses profilleri oluşturabiliyor ve yerleşik G tuşları atayabiliyor. G935, tüm bu yenilikleri yüksek kaliteli deri kulaklıklar, yenilenmiş bir mikrofon ve kulak üstü ses kontrolü gibi oyuncuların sevdiği bir tasarımda topluyor. Kulaklığın kablolu versiyonu G635 ise, farklı bir deneyim yaşamak isteyen oyunculara hitap ediyor.

“Battle Royale” oyunlarına özel kulaklıklar: G432 & G332

Logitech G, Battle Royale saflarına katılan oyuncular için yeni G432 ve G332 kulaklıklarını oyuncularla buluşturuyor. Bu kulaklıklar, her oyuncuya bütçesini sarsmadan yüksek ses kalitesi ve birinci sınıf konfor sunuyor. G432 7.1 Surround Oyun Kulaklığı, inanılmaz bir ses deneyimi için 50 mm sürücülere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. DTS Headphone:X® 2.0 Surround Ses ile kullanıcıyı oyuna çeken bir ses sağlayan kulaklık, dönen deri kulak pedleri, susturulabilir büyük 6 mm mikrofonu ve kullanışlı çoklu platform desteği sunuyor.

Kulaklık setini tamamlayan Logitech G332 Stereo Oyun Kulaklığı ise ürün grubundaki tüm kulaklıklarla aynı konfor ve kaliteyi sunarken, ilk kez oyun kulaklığı satın almak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçenek olarak göze çarpıyor. Serideki tüm kulaklıklar Logitech’in G HUB kullanılarak özelleştirilebiliyor. Ekipmanlardan en iyi şekilde yararlanılmasına yardımcı olmak için yeni bir gelişmiş oyun yazılımı arayüzü olan Logitech G HUB ile oyuncular donanımlarını her oyun için ayrı ayrı hızla kişiselleştirebiliyor ve profillerini paylaşabiliyor.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Telefonlar

Samsung da şarj cihazlarını bazı modeller için kaldırabilir!

Yazan:

Samsung, şarj aleti konusunda Apple ile aynı fikirde olabilir. Gelen bilgilere göre firma, henüz belli olmayan bazı modeller için kutu içeriğinden şarj aletini çıkarmayı düşünüyor.


İlginizi çekebilir; iPhone 12, kutusundan şarj cihazı ile çıkmayabilir!

reklam

Uygun fiyatlı modeller için kutu içeriğinde şarj aleti olmayabilir!

Akıllı telefon pazarında oldukça önemli bir yere sahip olan Samsung, hayranlarını üzecek bir hale ile bizleri karşılayabilir. Özellikle Apple cephesinde ortaya atılan iPhone 12 kutu içeriğinde şarj aleti olmayacak iddiası, Samsung tarafından üretilecek bazı akıllı telefon modelleri için de geçerli olabilir. Güney Koreli ETNews haber sitesinde yer alan iddiaya göre, 5G‘nin yaygınlaşması ile firma maliyetleri düşürmek için gelecek yıldan itibaren bazı uygun fiyatlı modellerin kutu içeriğinde şarj aletine yer vermeyecek. Ayrıca firma maliyetin yanı sıra çevresel elektronik atıklarını da minimuma indirmeyi amaçlıyor.

Samsung

Firmanın bu politikayı uygulayacağı model veya seri bilgisi henüz yer almamakta. Bu sayede üretim bandında önemli bir kalemi silebilecek firmanın bazı cihazlar için “ek paket” şeklinde şarj aleti kampanyası sunması bekleniyor. Yılda 400 milyona yakın akıllı telefon üreten firmanın 400 milyon da şarj aleti üretmesi neden bu yolu seçtiği konusunda bizlere ipucu verse de bazı kullanıcılardan tepki almaya şimdiden başladığı öğrenildi. Bakalım Samsung, hedeflediği maliyet düşürmesini fiyatlara ne kadar yansıtacak bekleyip göreceğiz. Öte yandan Apple ve Samsung firmalarına katılacak başka markalar olacak mı merakla takip ediyor olacağız.

Devamını oku

Aksesuar

Huawei, yeni bir akıllı bileklik ve akıllı saat satışa sunacak

hawei akıllı bileklik saat

Çin’in en büyük üreticilerinden biri konumunda bulan Huawei, bütün ambargolara ve zorlamalara rağmen ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Yeni sızdırılan bilgilere göre ise Huawei, yeni akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri satışa sunacak.


İlginizi çekebilir: İngiltere, Huawei’nin 5G ekipmanlarını kaldırmaya hazırlanıyor

reklam

Huawei tarafından satışa sunulacak olan yeni akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri ile ilgili neler biliyoruz

Yeni çıkan sızıntılara göre, Huawei cephesinin yeni bir akıllı saat ve akıllı bileklik satışa sunacağı neredeyse kesinleşmiş durumda. Hatta bu ürünler için birer kod adı bile konulmuş. Bu kod adı, ürünlerin gerçek adı mı olacak yoksa geçici olarak konulan isimler mi bunu henüz bilmiyoruz. İsimlere gelince ise, akıllı saatin adı “Huawei Stia”, akıllı bilekliğin adı ise “Huawei Fides (FDS)”.

Huawei-wearables-b-909x1024

İsimlere ek olarak, cihazlarla ilgili herhangi teknik bir detay henüz ortaya çıkmamış durumda. Fakat ürünlerin tanıtım tarihi yakınlaştıkça, bu detaylar da birer birer ortaya çıkmaya başlayacaktır diye düşünüyoruz. Huawei Hongmeng OS 2.o arayüzü ise yakın zamanda akıllı cihazlar için sunulacak.Ayrıca 2020 yılının ikinci yarısında yeni “Mate Watch”ın tanıtılması da bekleniyor. Bakalım Huawei ekosistemine yeni katılacak olan akıllı cihazlarda bizleri neler bekliyor. Çinli üretici, akıllı telefon sektöründe yakaladığı büyümeyi, diğer akıllı cihazlara ait sektörlerde de yakalayabilecek mi? Ve son bir hatırlatma; sosyal mesafenizi korumayı ve ellerinizi bol bol yıkamayı unutmayın.

Devamını oku

Aksesuar

Xiaomi 120W şarj cihazı için sertifika aldı!

Xiaomi, geliştirdiği uzun zamandır bilinen 120W gücündeki şarj aleti için sertifika aldı. Bu gelişme cihazın geliştirme aşamalarının tamamlandığı ve cihazın yakın olduğu anlamına geliyor.

Çinli 3C ajansından onay alan MDY-12-ED model koduna sahip şarj cihazı, 20V/60A çıkış değerleri ile 120W güç sunuyor. Söz konusu şarj aletinden güç alacak ilk cihazın ne olduğu hala gizemini koruyor. Tüm amiral gemisi modellerini tanıtmış durumda olan Xiaomi, gelecekte ki Mi Mix modeline bu özelliği ekleyebilir. Tabii ki yeni şarj cihazı yalnızca dizüstü bilgisayar modelleri için geliştirilmiş de olabilir.

reklam

İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 10 Pro, selfie kamerası ile DxOMark testinde!


Xiaomi 120W Şarj

Henüz hakkında pek bir detay bulunmayan yeni şarj aleti ilgili bilinmeyenler ilerleyen günlerde netlik kazanacaktır.

Devamını oku