Sosyal medya

Genel

Karne Hediyeleri MediaMarkt’ta

MediaMarkt’ta

Oyun konsolu…Pek iyi! Tablet…Pek iyi! Scooter…Pek iyi! MediaMarkt teknolojilerinin hepsi pek iyi! Hooverboard’dan kulaklığa, akıllı saatten drone’a çocukları çok mutlu edecek karne hediyeleri MediaMarkt’ta!


Bakmakta fayda var: Türk Telekom Siber Güvenlik Kampı’nda Gençleri Neler Bekliyor


Karne hediyesi olarak hala bir hediye almadıysanız sizin için oluşturduğumuz listeye göz atabilirsiniz. Sizin için oluşturduğumuz liste:

Samsung Tabletlerde Büyük Fırsatlar! Üstelik bonus ve paraf karta peşin fiyatına 6 taksit!

Karne hediyesi denilince teknolojik aletler her zaman tercih edilen hediyelerden birisi haline geldi. Bu konuda da tabletler özellikle öğrenciler için önemli bir yer arz ediyor. Tablet konusunda geçmiş yıllardan beri kendisini geliştiren Samsung, birçok modelleriyle sizleri bekliyor. Eğer sizde karne hediyesi olarak bir tablet almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Son günün 28 Haziran olduğunu unutmayın!

Seçili dizüstü bilgisayarlarda %10 indirim! Üstelik bonus ve paraf karta peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla!

Okullar bittikten sonra her öğrencinin yapacağı şeylerden birisi de bilgisayarda vakit geçirmek. Genellikle oyun oynamak, film ve dizi izlemek gibi aktivitelere ağırlık verilince bilgisayarda artık bir ihtiyaç haline geliyor. Eğer sizde karne hediyesi olarak seçili dizüstü bilgisayarlardan bir tanesine göz atmak ve satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Son günün 28 Haziran olduğunu unutmayın!

SAMSUNG Galaxy A52 128GB

MediaMarkt’ta

Samsung’un 2021 yılı içerisinde çıkardığı orta seviye telefonlarından bir tanesi olan Galaxy A52 karne hediyelerinden birtanesi olabilir. Bununla birlikte sunduğu AMOLED 90Hz ekranı, dörtlü kamera sistemi ve stereo hoparlörü ile dikkat çekiyor. Eğer sizde karne hediyesi olarak Samsung Galaxy A52 akıllı telefona göz atmak ve satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Son günün 28 Haziran olduğunu unutmayın!

Genel kampanya listesine buradaki linkten bakabilirsiniz.

Bu haber MediaMarkt katkılarıyla hazırlanmıştır.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir