Sosyal medya

Nasıl Yapılır

Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?

Instagram
Darüşşafaka

Instagram dünya üzerinde 1 milyardan fazla kullanıcısı olan bir sosyal medya uygulaması. Uygulamada bulunan ”Beğen” butonuna günlük ortalama olarak 4,2 milyardan fazla kez tıklanıyor. Her saniye yaklaşık 995 fotoğraf yükleniyor. Gittikçe artan kullanıcı sayısı ve geliştirilen yeni özelliklerle insanlar her saniyelerini uygulama üzerinden paylaşıyorlar. Bazı dönemler bu sosyallikten sıkılıp  sosyal medyaya zaman ayırmak istemeyen kullanıcılar olabilir. Böyle zamanlarda herhangi bir yeni haber duymamak, bir paylaşım görmemek adına Instagram’dan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Instagram hesap dondurma işleminin nasıl yapılacağı kullanıcıların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor.


İlginizi çekebilir; Instagram Reels videolarını Facebook’ta yayınlama özelliği geliyor


Instagram hesap nasıl dondurulur?

Öncelikle bu rehberde “geçici kapatma” yani hesap dondurma işlemini anlatacağımızı belirtelim. Hesabınızı geçici olarak kapatmayı seçerseniz paylaşımlarınız, mesajlarınız, profiliniz ve yorumlarınız siz tekrar hesabınıza giriş yapana dek gizlenir. Başka kullanıcılar tarafından profiliniz gözükmez.

instagram hesap dondurma

reklam
Aorus reklamı

Ne gibi işlemlerle Instagram hesabınızı donduracağınızı anlatmaya gelirsek ne yazık ki mobil uygulama üzerinden hesabınızı dondurmanız mümkün değil.

 1. Instagram internet sitesine cep telefonunuzdan ya da bilgisayar üzerinde  giriş yapmalısınız.
 2. Burada kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte profilinize giriş yapmanız gerekiyor.
 3. Mobil tarayıcıdan giriş yapanlar için sağ alt tarafta, bilgisayar üzerinden girenler için sağ üst tarafta profil fotoğrafınızın olduğu simgeye tıklamanız gerekiyor.
 4. Profili düzenle sekmesinin en alt tarafında “hesabımı geçici olarak kapat” kısmına tıklamanız yeterli
 5. Instagram size hesabı neden kapatmak istediğinizi soracak. Burada vereceğiniz yanıtın bir önemi yok.
 6. Bu soruyu cevapladıktan sonra şifrenizi girmenizi istenecek ve “hesabı geçici olarak kapat” seçeneğine tıkladığınızda artık hesabınız kapalı olacak

Eğer hesabınızı son bir haftada bir kez kapatıp tekrar açtıysanız sistem size bir uyarı verecektir. “Üzgünüz, hesabını sadece haftada bir kapatabilirsin. Birkaç gün sonra tekrar dene.” hatasını alırsanız endişelenmenize gerek yok. Belli bir süre bekledikten sonra tekrar denemek ise bu sorunu çözecektir.

Instagram hesap dondurma rehberindeki adımları tek tek takip ettiyseniz hesabınız artık geçici olarak kapalı olacaktır. Bir sorun yaşamanız durumunda yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Adventure İstanbul
Günün Alışveriş Fırsatı

Günün Alışveriş Fırsatı: Xiaomi Redmi Note 10 ve Poco X3 fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji, otomobil ve ekonomi

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamera Kıyaslama

Google Kamera Nasıl Kurulur? | Mi Kamera vs GCam

Yazan:

Darüşşafaka

Google Pixel telefonlarının kameralarının çok iyi iş başardığını, gerçeğe en yakın fotoğrafları çıkarttığını ve özellikle portre çekimlerdeki kalitesinin diğer markaların kameralarından daha iyi olduğunu çoğu Android sever biliyordur diye tahmin ediyoruz. Peki Pixel telefonlarda olan bu Google Kamerayı kendi Android telefonlarımıza da kurabiliyor muyuz? Cevap: Evet.


Bakmakta fayda var: Apple komisyon alamadığı için Netflix’i cezalandırmak istemiş!


Google Kamera Nasıl Kurulur? | Mi Kamera vs GCam – YouTube

Google Kamera nasıl kurulur?

Öncelikle telefonunuzun Google Kameraya uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Birçok Android telefon için Google Kamera kurulabiliyorken bazılarına kurulamıyor. Kurulamayan telefonlardan örnek vermek gerekirse Samsung kanadında Exynos işlemcili modellere Gcam yazılımını yüklemek mümkün olmayabiliyor. Snapdragon versiyonları için çalışmalar yapılsa da bu kurulumu yapmak Samsung cihazlar için zor oluyor ya da hiç olmuyor. Ayrıca Huawei telefonlar da Google servisleri olduğunda bile kurulamıyorken artık Google servislerinin de olmaması sebebiyle artık böyle bir imkan da bulunmuyor. Ancak diğer Android markalarında rahatlıkla kurulabiliyor. İlk olarak camera2api aktif olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Camera2 API Probe uygulamasını Play Store üzerinden telefonunuza kurarak Google Kamera desteği olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu uygulama telefonunuzdaki kamera hakkında detaylıca özellikleri listeleyecek. Eğer telefonunuz uygunsa, en uygun Gcam APK’sını ve Config ayarlarını bulup yükleyebilirsiniz.

En uyumlu Google Kamera nasıl bulunur?

Bu konuda kesin bir bilgi olmamakla beraber deneme yanılma yoluyla size ve telefonunuza en uygun modu bulabilirsiniz. Buradaki linke girdiğinizde karşınıza çıkan sayfada birçok Google Kamera geliştiricisi mevcut. Bunlardan bir tanesi seçip en stabil olanı indirebilirsiniz. APK olarak indireceğiniz için Bilinmeyen Kaynaklar’dan indirmeye izin vermeniz gerekiyor. Buna izin verdikten sonra artık Google Kamera kurulmuş oluyor. İndirdiğiniz APK’nın stabil ve telefonunuza uygun olmasına dikkat edin. Aksi takdirde Gcam’i kurmuş olsanız bile açılmayabilir, açılıp sürekli uygulamadan atabilir veya açılsada fotoğraf çekiğinizde çekilen fotoğrafı kaydetmemiş olabilir.

reklam
Aorus reklamı

Google Kameraya uygun Config nasıl yüklenir?

Öncelikle Config nedir buna bir yanıt verelim. Config, Türkçe karşılığıyla konfigürasyon anlamına gelir ve fotoğrafın çekim esnasındaki pozlama, kontrast, Açık ve koyu tonlar, gölgeler, sıcaklık ve renk tonu, canlılık ve doygunluk gibi ayarların düzenlendiği kısımdır. Geliştiriciler tarafından nasıl birçok Google Kamera seçenekleri varsa aynı şekilde Configler de bulunur. Bu kişisel bir göz zevkidir. Kimi geliştiriciler sıcak renkler sunan yazılımlar geliştirirken kimileri ise soğuk renkler üreten yazılım geliştirir. Ek olarak daha canlı ve keskin sonuçlar alabilirken daha yumuşak ve gerçeğe yakın renkler de verebilir. Gelelim nasıl Config kurulacağına. Eğer telefonunuza uygun bir Google Kamera bulduysanız ve config dosyasını da indirdiyseniz, sıra bu Config’i Google Kamera’ya kurmaya geldi. Maddeleri teker teker uygulayalım:

 • Google Kamera uygulamasını açın ve ayarlarına girin.
 • Ayarların en alt tarafında bulunan yapılandırma kısmına girin.
 • Karşınıza gelecek olan üç seçenekten en alttaki “kaydet” kısmına basıp herhangi bir şey (asdfg) yazın ve kaydedin.

Bu adımları yaptıktan sonra telefonunuzun dosyalar kısmına girmeniz gerekiyor. Burada İndirilenler veya Download dosyasına girin ve indirdiğiniz Config’i seçerek “Taşı” seçeneğine basın. Taşıma işlemini yine telefonunuzun Dosyalar kısmında;

 • Depolama>Gcam>Configs7 dosyası içine bırakın.
 • Google Kamerayı açın.
 • Uygulamayı açtıktan sonra kamera değiştirme denklanşör ve fotoğraflar kısmının arlarında bulunan siyah noktaya iki kere basın.
 • Karşınıza Choose Config kısmı gelecek. Buradaki seçeneklerden indirdiğiniz Config’i seçin ve uygula (restore) seçeneğine basın.

Google Kamera kendini yeniden başlatacak ve artık indirdiğiniz Config’te GCam’e uyumlu bir hale gelmiş olacak.

Biz videoda kullandığımız telefonlar olan Xiaomi Redmi Note 10 ve Poco X3 NFC için Google Kamerayı buradan, Config dosyasını da buradan indirdik. Eğer siz de bu telefonları kullanıyorsanız bu linklerden faydalanabilirsiniz. Ek olarak başka Xiaomi telefonları kullanıyorsanız buradaki linkten kendi telefonunuza uygun olanı indirebilirsiniz.

Eğer Xiaomi’den başka bir Andriod marka telefon kullanıyor iseniz buradaki linkten Google Kamera APK’larına ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 10 ve Poco X3 NFC’ye Hepsiburada üzerinde göz atmak ve satın almak için; https://app.hps.im/d7ct/fd8b9514 Xiaomi Redmi Note 10 ve Poco X3 NFC’ye Trendyol üzerinde göz atmak ve satın almak için; https://ty.gl/sr7vxv5mh

 

 

 

 

Adventure İstanbul
Günün Alışveriş Fırsatı

Günün Alışveriş Fırsatı: Xiaomi Redmi Note 10 ve Poco X3 fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Devamını oku

Nasıl Yapılır

iPhone depolama alanı nasıl boşaltılır? İşte ipuçları

iPhone depolama alanı
Darüşşafaka

iPhone sahipleri, akıllı telefon kullanıcıları arasında muhtemelen en çok depolama alanı sıkıntısı çekenlerin başında geliyor. Bu durumun ana iki nedeni var. Öncelikle, malumunuz, iPhone’da birçok Android telefonun aksine sd kart gibi harici bir yolla hafıza arttırılamıyor. İphone depolama alanı sıkıntısının bir diğer nedeni ise Apple’da yüksek depolama alanına sahip modellerin fiyatlarının bir hayli yüksek olması. Bundan dolayı, birçok iPhone kullanıcısı telefonlarını kullandıkları süre boyunca en az bir kez bu konuda sıkıntı yaşamıştır dersek çok da isabetsiz bir tahmin yapmış olmayız herhalde. Aslında, bu sorunu bir iCloud vb. bulut depolama hizmeti alarak basit bir şekilde çözmek mümkün. Ancak, gerek maddi yönü gerek güvenlik kuşkuları nedeniyle bazı kullanıcılar bu yöntemi tercih etmiyor. Biz de tam bu yüzden sizler için bu rehberi hazırladık. İşte “Diğer” kısmı ve başka yöntemlerle iPhone depolama alanı açma yolları…

iPhone depolama alanına nasıl bakılır?

Aslında bu işlem çok basit. Hatta, okuyucularımızın büyük bir kısmının depolama alanını rahatça kontrol edebildiğinden eminiz. Ancak, gelin yine de kısaca bir üstünden geçelim.

iPhone saklama (depolama) alanını görmek için izlemeniz gereken 3 adım şu şekilde:

1- Ayarlara gidin.

reklam
Aorus reklamı

2- Genel seçeneğine tıklayın.

3- iPhone Saklama Alanı’na girin.

iPhone depolama alanı “Diğer” bölümü nedir, ne işe yarar?

iPhone

İphone’unuzun saklama alanını incelerken büyük ihtimalle “Diğer” seçeneğine denk gelmişsinizdir. Bu seçeneğe yukardaki renkli saklama alanı barından bakabileceğiniz gibi, saklama alanı kısmında en alta kaydırarak da ulaşmanız mümkün.

İphone depolama alanı

Peki bu “Diğer” kısmı ne işe yarıyor? Bu klasör telefonunuzda tek başına kendi kısımlarını hak etmeyecek kadar az veri içeren içeriklerin toplandığı yer. Örneğin; cache’ler, kişisel ayarlarınız, kaydedilmiş mesajlarınız, sesli notlarınız vb. gibi küçük veriler bu kısımda saklanmakta. Yani, buradaki dosyaları teker teker belirleyip silmemiz mümkün değil. Ancak yine de, “Diğer” kısmını da temizlememiz mümkün. Gelin bunun nasıl yapılacağına bakalım.


Bu haberi de sevebilirsiniz: Netflix ebeveyn kontrolleri nasıl kullanılır?


iPhone depolama alanındaki “Diğer” kısmı nasıl temizlenir?

Yukarda da söylediğimiz gibi, “Diğer” kısmı iOS deneyimimiz arttıran bazı önemli verileri saklamakta. Dolayısıyla, bu kısmı tam anlamıyla sıfırlamamız mümkün değil. Fakat, bu tabi ki de “Diğer” klasörünü küçültemeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Bunu nasıl yapacağımıza geçmeden önce, son olarak, normal bir “Diğer” kısmının nasıl gözükmesi gerektiğine değinelim. Ortalama bir kullanıcı için, bu kısmın 5-10 GB arası olması gayet normal ve idealdir. Eğer sizin de “Diğer” kısmınız bu aralıktaysa, çok fazla bir temizlik yapmanız mümkün olmayabilir. Ancak 10 GB’ı aşan her değer, sıkı bir temizlik yapabileceğiniz ve dolayısıyla iPhone’unuzun depolama alanını bu yöntemle boşaltabileceğiniz anlamına geliyor.

“Diğer” kısmının temizlenmeye değer olup olmadığını anlamak için, tabi, önce buraya ulaşmamız gerekiyor. Bu işlem yine çok basit:

1- Yukarda anlattığımız gibi, Ayarlar’dan iPhone Saklama Alanı!na gidip en alta kadar kaydırın.

2- Diğer seçeneğine tıklayın.

iPhone depolama alanı

#1- Safari Cache’ini temizleyerek Diğer kısmını açabilirsiniz

Safari cache’leri “Diğer” bölümünü en çok dolduran verilerin başında geliyor. Bu cahce’leri ziyaret ettiğiniz sayfalar ve burdaki bazı işlemleriniz oluşturuyor. Bu bilgilerin tutulmasının nedeni ise çok basit: bir daha bu sayfaları ziyaret ettiğinizde işinizi kolaylaştırmak. Eğer ziyaret ettiğiniz web siteleri çok fazlaysa ve burada çok işlem yapıyorsanız, telefonunuzda yer açmak için Safari cache’lerini temizlemek iyi bir seçenek olabilir. ***Ancak, burada dikkat kesilmenizi rica ettiğimiz çok önemli bir uyarımız var: Eğer internet sayfalarındaki hesaplarınızın şifrelerini sadece Safari’de tutuyorsanız, bu işlem bu bilgilerin de gitmesine neden olacaktır. Fakat,  Safari’ye ek olarak, şifre vb. bilgilerinizi iCloud veya Google Cloud gibi bir hizmetle saklıyorsanız, bu cache temizleme işlemini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.***

Safari cache’lerini şu şekilde silebilirsiniz:

Son adımdan sonra ise karşınıza gelen ekranda “Tüm Web Sitesi Verilerini Sil” seçeneği gelecek. Bu seçeneğe tıklayıp onayladığınızda cache silme işlemimiz tamamdır.

#2- Netflix vb. dijital yayın servislerindeki izleme sürelerinizi düşürerek Diğer kısmında yer açabilirsiniz

Netflix, Amazon Prime Video, Spotify vb. gibi platformlardan içerik tüketmek de iPhone’unuzun “Diğer” adlı depolama alanı sekmesini şişiren aktivitelerden. Tabi, burada bu platformlardan daha sonra çevrimdışı izlemek için içerik indirmekten bahsetmiyoruz. Bu indirme işlemini yapmadan, sadece bir şeyler izleyip dinlemekle de iPhone’unuzun hafızasını doldurabilirsiniz. Ya da bu konudaki diğer bir seçenek yine cache temizlemek. Fakat bu sefer spesifik uygulamalar için. ***Yine uyarımızı yapalım: Bu işlemi yapmak tüm izleme geçmişinizin kaybolmasına yol açabilir***. Örneğin, Netflix’te çok içerik tükettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Sadece Netflix uygulamasının cache’ini temizlemeniz mümkün:

1- Ayarlar’da iPhone Saklama Alanına girip, Netflix seçeneğine tıklayın.

2- Burda “uygulamayı kaldır” opsiyonunu seçerseniz uygulamanın kapladığı yer boşalacaktır. İzleme geçmişi gibi verileriniz bu durumda saklanmaya devam edecek. Ancak bu durumda uygulamada telefonunuzdan silineceğini de hatırlatalım. iPhone’da bu konu ne yazık ki Android kadar kolay değil ve uygulamadan uygulamaya değişmekte. O yüzden her uygulamayı ayrı ayrı kontrol etmenizi öneririz.

Başka hangi yollarla depolama alanı açılır?

iPhone depolama alanı

İphone depolama alanı açmanın yolları sınırsız. Tabi, bunlardan birçoğu sizin de ilk aklınıza gelen “kullanmadığın verileri ve uygulamaları silme” prensibine dayanıyor. O yüzden bunlar es geçeceğiz. Ancak bazı akla çok gelmeyen şu yöntemleri de deneyebilirsiniz:

 • Uygulamaları silip tekrar yüklemek: Yine uygulama cache’ini temizlemek için işe yarayan yöntemlerden biri bu. Örneğin, podcast uygulamasını bu şekilde temizleyebilirsiniz.
 • 30 günden eski mesajları silmek: Ayarlar’dan mesaj ve e-posta tutma süresini 30 güne indirebilirsiniz.
 • Telefonunuzu yedekleyip resetlemek: Cache temizliği yapmanın bir başka yolu.

Kaynak: MakeUseOf

 

 

 

 

 

 

Adventure İstanbul
Günün Alışveriş Fırsatı

Günün Alışveriş Fırsatı: Xiaomi Redmi Note 10 ve Poco X3 fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Devamını oku

Genel

Xiaomi Haylou Solar saate tema nasıl yüklenir?

Yazan:

Darüşşafaka

Xiaomi Haylou Solar akıllı saatlere tema yüklemek oldukça merak ediliyor. Yeni güncelleme sonrası bu özelliğin nasıl kullanılacağına gelin birlikte bakalım.


Göz atmak isteyebilirsiniz: Huawei çift ekranlı akıllı telefonun fotoğrafları yayınlandı!


Xiaomi Haylou Solar saate tema nasıl yükleniyor?

Xiaomi‘nin yeni uygun fiyatlı akıllı saati Haylou Solar beklenen güncellemeye kavuştu. Fiyat performans açısından uygun fiyatıyla dikkat çeken akıllı saat, tema desteği konusunda büyük bir eksikliğe sahipti. Ancak saate gelen son güncelleme ile tema sayısı arttırılırken, aynı zamanda üçüncü parti tema yükleme imkanı da ortaya çıktı. Şimdi gelin hep birlikte akıllı saatinize yeni bir hava nasıl katabilirsiniz bir inceleyelim.

Dip not: Üçüncü parti tema yükleme işlemi ne yazık ki sadece Android cihazlar için geçerli. Bu nedenle iOS cihazlar yeni eklenen temalar dışında şu an için ilave yükleme yapamıyorlar ne yazık ki.

reklam
Aorus reklamı

Akıllı telefonunuzu değiştirmek istiyorsunuz fakat uygun model mi bulamıyorsunuz? Sizler için oluşturduğumuz fiyat performans canavarı ürünlere, Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz!


Haylou Fit uygulaması ile Haylou Solar saate nasıl tema yüklenir?

Rehbere, firmanın resmi uygulaması ile başlıyoruz. Her ne kadar resmi uygulama olsa da işlemler size biraz uzun gelebilir. Öncelikle akıllı telefonunuza Haylou Fit uygulamasını indirin. Ardından saatinizi telefonunuza bağlayın. Gerekli işlemlerin ardından ilk olarak “Cihaz” sekmesinden “Arama ayarı” bölümüne ilerleyerek, güncelleme ile eklenen temaları cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Xiaomi Haylou Solar

Ancak üçüncü parti temaları yüklemek isterseniz işler biraz değişmekte. Öncelikle “Arama ayarı” bölümünde yer alan bir temayı cihazımıza yüklüyoruz. Ardından WatchFacebook isimli internet sitesinden isteğiniz bir temayı telefonunuza indirmeniz gerekmekte. Saatinize Haylou Fit aracılığıyla yüklediğiniz temayı, telefonunuzda bulunan dosya yönetici uygulamanızdan “AndroidDatacom.yc.hayloufit – files” yolunu izleyerek bulun. Ardından yüklediğiniz temanın ismini kopyalayıp dosyayı silin. Temanın ismini kopyalamak için dosyaya basılı tutup yeniden adlandır demeniz yeteli. Böylece dosya adını kopyalayabilirsiniz.

Xiaomi Haylou Solar

Bu işlemin ardından WatchFacebook isimli internet sitesinden seçtiğiniz temayı, telefonunuzun dosya yönetici uygulamasından bulun. Daha önceden Haylou Fit‘ten yüklediğiniz ve ismini kopyaladığınız dosya adını internetten indirdiğiniz .bin uzantılı dosyaya yapıştırınız. İsmini değiştirdiğiniz dosyası “AndroidDatacom.yc.hayloufit – files” yolunu izleyerek uygulamanın dosyaları arasına atınız. Bu işlemlerin ardından Haylou Fit uygulamasına dönerek “Arama ayarı” bölümünde bulunan “Aradıklarım” sekmesi üzerinden aynı temayı bir kez daha saatinize yükleyiniz. Ve işlem tamam!

Xiaomi Haylou Solar

Hello Haylou uygulaması ile akıllı saate nasıl tema yüklenir?

Haylou Fit‘e nazaran daha kolay ancak ücretli bir yöntem ile karşı karşıyayız. Hello Haylou isimli bağımsız geliştiriciler tarafından piyasaya çıkan bu uygulama ile bu işlemi daha da hızlı yapabilirsiniz. İndirmesi ücretsiz olan bu uygulamanın tüm özelliklerini kullanmak için 15 TL ödemeniz gerekiyor. İlk olarak indirdiğiniz ve saatinizi bağladığınız uygulamanın alt tarafında yer alan “Daha” sekmesine basıyoruz. Açılan pencereden “Saat Arayüzü” bölümüne ilerliyoruz. Burada tıpkı Haylou Fit‘te olduğu gibi ön yüklü olan temaları da kullanabilirsiniz. Ancak biz “Custom File” sekmesine ilerleyerek üçüncü parti tema yükleyeceğimiz alana giriyoruz.

Xiaomi Haylou Solar

Bu sekmede yer alan yeşil daireye basarak daha önceden indirdiğimiz temayı uygulama içine atıyoruz. İsim değişikliği ile uğraşmadan kolayca uygulama sayesinde yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içinde görüntülenen temanın üstüne basarak arayüzü yüklüyoruz. Kısa bir beklemenin ardından işlem tamamlanacaktır.

Böylelikle merak edilen Xiaomi Haylou Solar akıllı saatlere tema nasıl yüklenir sorusunu geride bıraktık. Eğer tüm işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirirseniz, saatinizin yeni görünümü aşağıdaki gibi olacaktır.

Adventure İstanbul
Günün Alışveriş Fırsatı

Günün Alışveriş Fırsatı: Xiaomi Redmi Note 10 ve Poco X3 fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Devamını oku

Forumdan Son Mesajlar

Darüşşafaka

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval

HWP COIN’den Haberler