Sosyal medya

Basın Bülteni

HUAWEI WATCH GT 3, Dijital Sağlıkta Yeni Bir Kapı Aralıyor

Huawei Watch GT 3

Toplumun sağlıklı yaşam konusundaki farkındalığının günden güne arttığını düşünüyoruz. HUAWEI WATCH GT 3 de bu farkındalığa sahip insanlara, uzun pil ömrü sunarken, yepyeni HUAWEI TruSeen 5.0+ yazılımı ve donanımsal geliştirmelerle, dinamik kalp atış hızı ve SpO2 izleme doğruluğunda daha fazla gelişme sağlayarak dijital sağlıkta yeni bir dönem yaratmayı amaçlıyor.


İlginizi çekebilir: Huawei, Önümüzdeki Yıl HarmonyOS’u Globale Açacak!


Huawei Watch GT 3 yine çok iddialı

HUAWEI WATCH GT 3, kullanıcıların vücutlarındaki değişiklikleri anlamalarına yardımcı olmak için kalp atış hızı, SpO2, uyku, solunum, stres, adet döngüsü vb. gibi tüm gün sağlık yönetimi sağlıyor. Akıllı telefonunuzdaki HUAWEI Sağlık uygulaması ile egzersiz ve sağlık izleme verilerini zamanında senkronize edebilir, sizin ve ailenizin fiziksel ve zihinsel sağlığını takip edebilir, sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Huawei Watch GT 3

Huawei, veri işleme kapasitesini 4 kat artıran, sinyal kayıp oranını azaltan ve özellikle dinamik kalp atış hızı izleme doğruluğunun düşük olduğu egzersiz senaryolarında kalp atış hızı izleme doğruluğunu kapsamlı bir şekilde iyileştiren en yeni HUAWEI TruSeen 5.0+ teknolojisini yeni akıllı saatine getirdi.

Sektör genellikle ölçüm eşiği olarak 10 bpm’lik sapmayı alır. Yeni HUAWEI WATCH GT 3 ise, kullanıcılara daha doğru bir kalp atış hızı ölçüm deneyimi sağlamak için sapma eşiğini 5 bpm olarak alıyor. Yeni PPG 5.0 modülü sayesinde, aralıklı koşu ve hızlanan koşu gibi hızlı kalp atış hızı değişiklikleri olan senaryolarda bile çoğu senaryoda 5 bpm’lik sapma %95’in üzerine çıkabiliyor. HUAWEI TruSeen 5.0+’ın güçlü parazit önleyici ve gürültü azaltma tasarımı, düzensiz hareketlerin neden olduğu hareket gürültüsüyle daha iyi başa çıkabiliyor ve HIIT, yoga, aerobik, ip atlama dahil olmak üzere egzersiz yaparken kalp atış hızı ölçümünün doğruluğunu artırıyor.

Huawei Watch GT 3

HUAWEI TruSeen 5.0+’ın donanım ve yazılım yükseltmesi, SpO2 izlemenin doğruluğunu da artırmaya yardımcı oluyor. Yenilikçi çoklu optik yol algoritması, alınan sinyali iyileştirdiği gibi, kan oksijen çıkış hızı ve doğruluk oranını da geliştiriyor. Aynı zamanda multi-optik sinyalin geliştirilmesi ile düşük sıcaklık ve plato koşullarında da izleme doğruluğu sağlanıyor.

Huawei Watch GT 3

Huawei tarafından 4 yıldır geliştirilen ve optimize edilerek HUAWEI WATCH GT 3’e entegre edilen HUAWEI TruSleep 2.0, kullanıcının uykusunu rahatsız etmeden uyku aşaması izleme, gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme, uykuda solunum izleme ve uyku kalitesi analizi yapabiliyor. HUAWEI WATCH GT 3 ayrıca kullanıcının uyku süresini otomatik olarak algılayarak kapsamlı uyku yapısını (hafif uyku, derin uyku, REM ve uyanıklık dahil) sunabilir, uykuya dalma güçlüğü, hafif uyku dahil altı tipik uyku problemini doğru bir şekilde tanımlayabilir. Gece kolay uyanma, erken uyanma, çoklu rüyalar, düzensiz uyku alışkanlığı ve kullanıcının uyku kalitesini bilimsel olarak iyileştirmek için yüzlerce öneri ve kişiselleştirilmiş hizmet sunabiliyor.

Huawei Watch GT 3

HUAWEI WATCH GT 3, adet döngüsü yönetimini destekleyerek kullanıcılara bir sonraki adet döngüsü tarihini ve doğurganlık dönemini akıllı algoritmaları sayesinde hatırlatıyor. HUAWEI WATCH GT 3 aynı zamanda stres yönetimine de yardımcı olmak üzere tasarlanmış. Kullanıcıların stresini 7/24 izleyebiliyor ve günün her saati sağlıklarıyla ilgilenebiliyor.

Huawei Watch GT 3

HUAWEI GT 3 46 ve 42 mm boyutlardan oluşan 4 farklı modeli, HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Ayrıca Huawei Online Mağaza’da 4 ay vade farksız taksit imkanı da mevcut. Dilerseniz buraya tıklayarak Huawei Watch Gt 3 resmi sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir