Sosyal medya

Kültür-Sanat

HUAWEI Sound ön satışa sunuldu!

Huawei, ses teknolojisi şirketi Devialet ile yaptığı iş birliği ile ortaya çıkan yeni ürünü HUAWEI Sound’u Huawei Online Mağazası’nda ön satışa sundu.

HUAWEI Sound, Huawei’nin ve Devialet’in ortak geliştirdiği, gelişmiş tam gövdeli ses deneyimi sunduğunu belirtiyor.


İlginizi Çekebilir; Huawei Açıklama Yaptı! Satış Söz Konusu değil.


Küçük gövde tasarımı, yüksek ses

Devialet’in 4 inç 40W woofer ve birlikte çalışan üç adet tam aralıklı 5W hoparlörü ile yaratıcı dört hoparlörlü akustik tasarımı benimsiyor. HUAWEI Sound, Devialet’in Push-Push konfigürasyonu sayesinde güç üretiyor.

HUAWEI Sound Devialet’in SAM 2.0 teknoloji olan ilk “1 woofer + 2 pasif ünite” yapısını birleştiriyor. Bu oldukça karmaşık akustik modeli, distorsiyonsuz düşük frekanslar ve geniş bir dinamik aralık üzerinde, woofer ve pasif radyatörler üzerinde titiz modelleme kontrolleri uyguluyor.

360 derece ses için Devialet SPACE teknolojisi

Yeni HUAWEI Sound, 360 derece surround ses ile doldurabilen Devialet SPACE Teknolojisi ile tamamlanan, eşit aralıklı (120 derecelik açılarda) üç tam aralıklı tweeter içeriyor.

HUAWEI Sound, dört zenginleştirici ses efekti sunuyor.Devialet SPACE Soundstage, Vocals, Hi-Fi ve Bass. Bu ayarların HUAWEI AI Life uygulaması üzerinden yapılandırılması ise oldukça kolay olan detaylardan.

Çok bağlantı özelliği, dokunmatik transfer!

HUAWEI Sound, Bluetooth (LDAC), UPnP ve 3,5 mm AUX bağlantıları dahil olmak üzere çeşitli bağlantı özellikleriyle donatıldı. HUAWEI Sound, kullanıcının telefonu hoparlör gövdesine hafifçe vurarak telefon sesini yönlendirebildiği bir “aktarım için dokun” özelliğini içeriyor. LDAC da ayrıca desteklenir, bu da 990 kbps’ye (teorik değer) kadar yüksek tanımlı Bluetooth aktarımına izin verir, standart Bluetooth altında üç katına çıkar.

Satın Almaya Karar Verenler;

HUAWEI Sound, HUAWEI CP84 SuperCharge şarj adaptörü ile birlikte 2.499 TL fiyat ve vade farksız 4 taksit seçeneğiyle ön satışa sunuluyor. 31 Ocak tarihine kadar alışveriş yapacak olan kullanıcılar, ön ödeme esnasında 50 TL depozito verdiklerinde, ürünün kalan fiyatı üzerinden 200 TL daha indirim kazanacak. Teslimattan sonra siparişlerim sekmesinden “İnceleme Yaz” seçeneğine tıklayarak yorum bırakan tüketiciler, Huawei Band 3e’yi 1 TL karşılığı alabileceği kupon kodunu da kazanıyorlar.

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Dilşah İlan

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

OPPO, Enco Buds Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı

Yazan:

oppo

OPPO, yüksek kalitede ve netliğinde ses performansı sunan en yeni kablosuz kulaklık modeli Enco ailesinin yeni üyesi Enco Buds‘ı tanıttı. Sadece kullanımı kolay olan bir kulaklıkla yetinmeyip daha farklı bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız, Oyun Modu işlevini kullanan bir oyuncuysanız ya da OPPO’nun yapay zeka tabanlı gürültü azaltma teknolojisini ve pil ömrünü önemsiyorsanız, OPPO Enco Buds tüm bu taleplere yanıt veriyor.


Bakmakta fayda var: Samsung Sistem Uygulamalarında Bulunan Reklamları Kaldırıyor


Berrak, net ve dengeli ses

oppo

Kablosuz kulaklıklar, kablosuz müzik dinlemenin ve oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlıyor. OPPO’nun en yeni kablosuz kulaklığı OPPO Enco Buds, şarj kutusunu açtığınızda telefonunuzla hızlı bağlantı kurulmasını destekliyor. OPPO Enco Buds, çift kulakta düşük gecikmeli Bluetooth iletimini destekleyen, hızlı ve kesintisiz bağlantılar sağlamak için parazit oluşumu ve bağlantı kesilmesi sorunlarını çözen Bluetooth 5.2 yonga setini kullanıyor. Böylelikle gecikmesiz sesin keyfini rahatça çıkarabiliyorsunuz.

OPPO Enco Buds kablosuz kulaklık modeli, oyuncuların da yönelik olmasıyla dikkat çekiyor. Oyunlardaki gecikmeyi etkili bir şekilde azaltabilen ve görsel-işitsel senkronizasyonu iyileştirebilen düşük 80 ms gecikmeli Oyun Modu’nu etkinleştirmek için kulaklıklara üç kez dokunmak yeterli. En iyi performansı alabilmek için kulaklıkların güvenli ve rahat bir şekilde kulaklara oturması gerekiyor. OPPO Enco Buds, farklı kulak boyutları için ergonomik olarak tasarlanmış 3 farklı kulaklık ucuyla geliyor.

OPPO Enco Buds ile yapay zeka tabanlı gürültü azaltma

oppo

OPPO Enco Buds, derin baslar veren 8 mm dinamik sürücünün yanı sıra net ayrıntılar ve daha yüksek ses kalitesi sunan AAC ses kodlama standardını kullanıyor. Sesleri net bir şekilde duyabilmenizi sağlamak için OPPO Enco Buds, çağrı esnasında kullanılabilen yapay zeka tabanlı gürültü azaltma özelliğine sahip. Bu özellik ortam sesleri ile insan sesleri arasında ayrım yapabiliyor, gürültüyü  azaltırken dışarıdan gelen önemli konuşmaların duyulmasına imkan tanıyor. Gürültülü bir yolculukta bile, konuştuğunuz kişinin sesini rahat bir şekilde duyarak sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Toza ve suya dayanıklılık açısından IP54 sertifikasına sahip olan OPPO Enco Buds, spor salonundayken, işe gidip gelirken kısacası yaşamınızın her anında size eşlik ediyor. Akıllı kulaklık tam şarjla 6 saate kadar ve şarj kutusuyla kullanıldığında 24 saate kadar dinleme imkanı sunuyor. Yani sabah evden çıkmaya hazırlanırken 15 dakika şarj edip işe gidene kadar müziğin keyfini bir saat boyunca çıkarabilirsiniz.

Beyaz renge sahip kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Buds’ın Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı ise 369 TL olarak belirlenmiş.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Devamını oku

Kültür-Sanat

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk gösterim tarihi açıklandı!

Yazan:

Amazon’un en çok beklenen ve ismi henüz açıklanmayan Yüzüklerin Efendisi dizisinin çıkış tarihi ile ilgili resmi açıklama geldi. Çekimleri tamamlanan dizinin 2 Eylül 2022 Cuma günü Amazon’un Prime Video servisinde sahne alacağı duyuruldu.

Dizinin çıkış tarihinin yanında, çekimleri gerçekleştiren Amazon Stüdyoları tarafından resmi olarak diziden ilk kare de paylaşıldı. İlgili kare, çekimlerin yakın zaman önce Yeni Zelanda’da tamamlanmasının akabinde paylaşıldı. Hayranlar tarafından dikkatlice incelenen kareye dayanarak Valar ağaçlarının fark edilmesiyle dizinin Valar’da (Valinor) geçtiği ortaya atıldı.

Orta Dünya’nın ikinci çağında geçecek olan dizi, kronolojik sıraya göre J.R.R. Tolkien’ın Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi kitaplarından binlerce yıl önce gerçekleşen olayları konu alacak. Dizide yer alacak olan hem tanıdık hem de yeni karakterlerin Orta Dünya’da yeniden ortaya çıkan kötülüğe karşı mücadelesinin işleneceği söyleniyor.

İsmi henüz açıklanmayan proje büyük bir yatırım yapılarak Amazon bünyesine dahil edildi. Dizinin yalnızca ilk sezonunun yapım maliyeti de yaklaşık 465 milyon dolar tuttu. Bu projenin Amazon için öneminin daha iyi anlaşılması adına Game of Thrones’un son sezonunun bir bölümünün maliyeti, ayrılan bütçenin en fazla 5 milyon dolar olmasına rağmen en fazla 15 milyon dolar tuttu.

Dizinin açıklanan oyuncuları arasında Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman ve Sara Zwangobani gibi isimler bulunuyor. Dizi sorumluları J.D. Payne ve Patrick Mckay ise dizinin idari yapımcılık görevini üstleniyor. Payne ve Mckay yaptıkları ortak basın açıklamasında şu cümlelere yer verdiler:

“Bilbo’nun dediği gibi ‘Sanıyorum şimdi bir başka yolculuğa çıkmak için hazırım,’”

“Aylarca Orta Dünya’yı yaşamak ve havasını solumak hayatta bir kez edinilebilecek bir macera. Hayranların da bizim gibi bunları bir an önce yaşayabilmesi için sabırsızlanıyoruz.”

Yapımcıların serinin hayranlarını heyecanlandıran açıklamalarının ardından dizi için olan beklenti bir hayli yükselmişe benziyor. Yalnızca diziden paylaşılan bir kare üzerinden bile reddit postu altında bir çok teori hayranlar tarafından üretildi. Dizinin ilk gösterimi gelecek sene Prime Video üzerinden 240 farklı ülke ve bölgede yapılacak.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Devamını oku