Sosyal medya
MSI reklamı

Pil Testi

Huawei P Smart pil testi

Huawei P Smart Pil Testi

Huawei P Smart, giriş veya orta segment diyebileceğimiz bir akıllı telefon ve 3000 mAh pil kapasitesiyle geliyor. Satış fiyatı nedeniyle birçok kişinin dikaktini çeken bu telefonun toplam 5 aşamadan (dolma, boşalma, PC Mark, video izleme ve oyun oynama) oluşan pil testimizde aldığı skorları öğrenmek istiyorsanız bu videoyu izlemenizi öneririz.

Kanalımızda yayınlanan tüm pil testleriyle ilgili istatiksel veriye http://hwp.com.tr/piltesti adresinden ulaşabilir, kıyaslamalar yapabilirsiniz. Bu adresten telefon isimlerine tık’layarak ilgili cihazın pil testi videosunu da izleyebilirsiniz.

reklam

Huawei P Smart pil testi

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pil Testi

Xiaomi Mi Note 10 Lite kaç saat ekran süresi alıyor? – Pil Testi

Yazan:

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Pil Testi serimizin yeni konuğu oldu. Bakalım cihaz kaç dakika ekran süresi veriyor, kaç saatte pilini tamamen dolduruyor?

reklam

Pil Testi serimize konuk olan diğer cihazların performanslarını liste olarak görmek için: http://hwp.com.tr/piltesti

Devamını oku

Pil Testi

Xiaomi Mi 10 – Pil Testi

Yazan:

Xiaomi Mi 10 Pil Testi

Pil Testi serimizin yeni konuğu Xiaomi‘nin bu yılki amiral gemisi Mi 10 modeli oldu. Bakalım Xiaomi Mi 10 modeli pil testimizden nasıl sonuçlar aldı.

Bugüne kadarki tüm pil testi verilerine buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

reklam

Devamını oku

Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Pil Testi videolarımız yeni telefonlar ile tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi de Oppo‘nun Reno 3 koleksiyonundan orta seviye akıllı telefonu Oppo Reno 3 konuğumuz.

Bakalım pil testlerimizden cihaz nasıl sonuç aldı? Daha önce pil testi yaptığımız tüm cihazlara ve kıyaslama yapabileceğiniz tüm sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

reklam
Devamını oku