Sosyal medya

Pil Testi

Huawei Mate 20 Lite ısınma testi (VİDEO)

Huawei Mate 20 Lite ısınma testi

Huawei Mate 20 Lite ısınma testi videomuzda, cihazın PUBG Mobile ve 4K video kaydı esnasındaki performansına yakından bakıyoruz. Ayrıca pil değişimini de videomuzdan görebilirsiniz.

İlgili haber: Mate 20 Lite inceleme

İlgili haber: Mate 20 Lite kutu açılışı

Huawei Mate 20 Lite özellikleri

Siyah, platinyum altın ve safir mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunan telefon, büyük oranda cam tasarımla karşımıza çıkıyor. Telefonla ilgili fark ettiğiniz ilk şey, bu sefer 6.3 inç ekran boyutu sunan epey büyük bir cihazla karşı karşıyayız. Ön tarafın neredeyse tamamı ekrandan oluşuyor ve üst kısım bir çentikle ayrılıyor. Eğer akıllı telefonunuz ile film, dizi veya video izlemeyi sevenlerdenseniz, Mate 20 Lite’ın bu anlamda keyif verici bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz.

Donanımsal olarak belki de en büyük yenilik işlemci tarafında. Çünkü telefon gücünü Huawei’nin 12 nm üretim sürecinde ürettiği ilk işlemci olan Kirin 710 modelinden alıyor. Yeni 12 nm mimarisi sayesinde hem performans hem de verimlilik anlamında önemli iyileştirmeler yapılmış durumda. Ayrıca bu işlemciye ek olarak 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı sunulduğunu da belirtelim.
Tabii ki işlemciden sonra telefonun dikkat çeken bir diğer noktası kamera. Hem önde hem de arkada çift kamera ile baş başayız. İkinci kameralar, derinlik algılayıcısı olarak çalışıyor ve her iki tarafta da donanımsal olarak arka tarafı bulanıklaştırabildiğiniz fotoğraflar elde edebiliyorsunuz. Bu noktada yine her iki taraftaki kameralarda da yapay zeka desteği olması güzel bir detay. Bu sayede telefon çektiğiniz sahneyi algılayarak otomatik olarak bir iyileştirme yapıyor. Ayrıca bu sefer yapay zeka desteğini açıp kapatabilmek de mümkün.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Pil Testi videolarımız yeni telefonlar ile tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi de Oppo‘nun Reno 3 koleksiyonundan orta seviye akıllı telefonu Oppo Reno 3 konuğumuz.

Bakalım pil testlerimizden cihaz nasıl sonuç aldı? Daha önce pil testi yaptığımız tüm cihazlara ve kıyaslama yapabileceğiniz tüm sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

Devamını oku

Pil Testi

19 saat ekran süresi verdi! Huawei P40 Lite Pil Testi

Yazan:

Huawei P40 Lite

Pil Testi videolarımız hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de Huawei’nin yeni orta düzey akıllı telefonu Huawei P40 Lite konuğumuz. Bakalım pil testlerimizden cihaz nasıl sonuç aldı?

Daha önce pil testi yaptığımız tüm cihazlara ve sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

Devamını oku

Pil Testi

PİL DÜELLOSU: Huawei Nova 5T vs. Xiaomi Mi 9T vs. Huawei P40 Lite

PİL DÜELLOSU: Huawei Nova 5T vs. Xiaomi Mi 9T vs. Huawei P40 Lite

Pil Düellosu serimizin yeni karşılaştırması Huawei Nova 5T, Xiaomi Mi 9T ve Huawei P40 Lite arasında gerçekleşiyor. Bakalım pil performansı konusunda bu üç telefondan hangisi daha başarılı sonuçlar veriyor?

Devamını oku