Sosyal medya

Video

Huawei Mate 10 Pro: Haftalar sonra (VİDEO)

Huawei Mate 10 Pro: Haftalar sonra

Huawei Mate 10 Pro: Haftalar sonra kullanıcı deneyimi videomuzda, bir süredir kullandığımız Mate 10 Pro modelinin iyi kötü yanlarını konuşuyor ve Huawei P20 gibi modellere kıyaslıyoruz.

İlginizi çekebilir: Mate 10 Pro inceleme

Huawei Mate 10 Pro: Haftalar sonra alınır mı?

Şu anda Huawei Mate 10 Pro: Haftalar sonra civarında bulunabilen Huawei Mate 10 Pro, 6 GB RAM ve 128 GB depolama gibi üst düzey özellikler sunuyor. Ayrıca 4000 mAh pil kapasitesi de, sıklıkla karşılaştırıldığı Huawei P20 modelinde göre daha avantajlı. Bu arada Huawei P20 modelinin de 3600 lira civarında satıldığını belirtelim.

Mate 10 Pro kullandığımız süre boyunca fotoğraf ve batarya performansı en memnun olduğumuz konular oldu. Ancak video çekim ve ön kamera performansından ok mutlu olmadığımızı da belirtmemiz gerek.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Video

10 soruda Türkiye interneti (VİDEO)

Yazan:

Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom CEO’su Ümit Önal Türkiye’nin fiber haritasıyla ilgili bazı bilgiler paylaşmıştı. Bunun üzerine gazeteci Kemalettin Bulamacı, Türkiye internet verileri ile ilgili BTGünlüğü web sitesinde bazı bilgiler paylaştı. Biz de konuyla ilgili bazı sorular hazırladık ve Kemalettin Bulamacı’yı ofisimizde konuk ettik. Bu videomuzda, 10 soruda Türkiye interneti ve fiber durumunu konuşuyoruz.

Devamını oku

Akıllı Telefon

Huawei Nova 5T incelemesi | Honor 20?!

Huawei Nova 5T incelemesi | Honor 20?!

Huawei Nova 5T incelemesi ile karşınızdayız. Honor 20’nin birebir aynı özelliklere sahip ancak daha şık versiyonu olan 5T detayları videomuzda.


İlginizi çekebilir; Honor 20 incelemesi | Honor’un en iyisi!


Huawei Nova 5T, ülkemize Honor 20’nin ardından aynı özellikler ile giriş yaptı. Boyutundan ağğırlığına, işlemcisinden tasarımına kadar tıpa tıp aynı olan Nova 5T’nin sadece arka kapak tasarımıyla fark yarattığını söylemek mümkün.

Kirin 980’den gücünü alan Nova 5T, 48 MP ana kamerasının yanı sıra 16 MP, 2 MP ve 2 MP yardımcı lensler ve önde de 32 MP değerinde bir kameraya sahip.

4.499 TL fiyatla alıcılarını bekleyen Nova 5T’nin rakibi Honor 20 ise 3.799 TL fiyatla satışa devam ediyor.

Devamını oku

Video

Realme Türkiye’ye geliyor – Xiaomi’nin en dişli rakibi olacak! (VIDEO)

Yazan:

Realme

Realme markası, 21 Ocak itibarıyla Türkiye lansmanı yapıyor ve ülkemize resmi olarak giriş yapıyor. Son dönemin yükselen Çinli markalarında biri olan Realme’nin özellikle fiyat performans cihazlarıyla öne çıkmasından dolayı bu gelişme Türkiye akıllı telefon pazarı için oldukça önemli. Bu videomuzda, Realme Türkiye ve gelecek yeni modellerle ilgili düşüncelerimizi paylaştık.

Realme kimdir?

Realme markası, aralarında Oppo ve OnePlus gibi şirketlerinde bulunduğu bir grubun üyesi. Bildiğiniz gibi bu gruptaki markaların hepsi, kendilerine has bir strateji ile yönetiliyor. Örneğin Oppo fiyat olarak genele göre biraz pahalı ancak “kaliteli” algısıyla hareket ediyor. OnePlus ise sadece amiral gemisi üreten ve özellikle hıza odaklanan bir yapıda. Bu konuda Realme ise aynı Xiaomi ve Xiaomi’nin alt markası Redmi gibi fiyat odaklı ve fiyatına oranla iyi performans vadeden bir marka çizgisinde. Şirketin bugüne kadar yurtdışında gördüğümüz akıllı telefonları fiyat performans oranı olarak hayli başarılı.

realme 5 pro

21 Ocak günü yapılacak lansmanda şirket Realme XT, 5 Pro ve C2 modelleri ile pazara giriş yapacak. Bu modellerden ikisi Snapdragon 712 işlemci kullanırken, 4000 mAh pil kapasitesi ve kamera özellikleriyle öne çıkıyorlar. Fiyatlar konusunda da videomuzda aldığımız bazı duyumları dile getirdik. Zira daha önce N11 web sitesinde ortaya çıkan bazı Realme telefonları vardı. Burada 5 Pro modeli için görünen 1799 TL’lik satış fiyatı, aldığımız duyuma göre lansmanda daha da düşük bir fiyatlı karşımıza çıkacak.

Devamını oku