Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

HTC One Mini, ne zaman geliyor?

Bu yaz mini’lerin yazı olacak desek yeridir. Çünkü artık teknoloji devleri çıkardıkları amiral gemisi modellerinin mini versiyonlarını piyasaya sunmayı alışkanlık haline getirmeye başladı. Samsung’un Galaxy S3’ün mini versiyonu ile başlattığı bu durum, Galaxy S4’ün minisi ve HTC One’ın minisi ile devam ediyor.

Amiral gemisi modeliyle 5 milyon satış barajını aşmayı başaran HTC’nin hedefi ise, Samsung’un Galaxy S3’te gerçekleştirdiği gibi bu amiral gemisi modelinin popülerliğinden faydalanarak satış rakamlarını arttırmak. HTC’nin bu hedefini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği gibi cihaz hakkında da pek fazla bilgi bilinmiyordu.

Yeni yeni özellikleri sızmaya başlayan cihazın çıkış tarihi ise bugünlerde netleşmeye başladı. Bloomberg’in haberine göre HTC One mini, Ağustos ayı itibariyle bizlere ulaşmış olacak. Amiral gemisi modelleri ile kıyasıya bir mücadele içerisinde olan teknoloji şirketleri, önümüzdeki günlerde bu cihazların mini modelleri de aynı şekilde büyük bir mücadele içerisine girecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval