Sosyal medya

Haber

Galeri: Bu elektrikli bisiklet, ilgilenmeyenlerin bile hoşuna gidecek!

M.A.S.S. kapak

Ünlü bisiklet üreticisi Moustache Bikes’tan dört yeni bisiklet daha geliyor. Yemekten ofis malzemelerine kadar pek çok şeyi tasarlamış olan Fransız tasarımcı Phillppe Starck’ın hayal gücünden çıkan bu bisikletler açıkçası benim gibi bisikletlere çok ilgisi olmayanların bile hoşuna gidecektir eminim.

M.A.S.S. adındaki serinin dört üyesi olan bu bisikletlerin her biri farklı ortama göre tasarlanmış; çamur, asfalt, kar ve kum. Hepsi de iki tekerlekli olan bu bisikletlerden en ilginci kar bisikleti. Buzdan etkilenmeyen tekli-kola sahip bisikletin kalın tekerlekleri ve batarya, çerçeve ve elektronik aksamı buzdan koruyan kürkü bulunuyor.

“Bisikletlerimin her türlü zeminde gitmesini istiyordum. Özellikle sonsuz ve şiirsel bölgelerde” diyen Phillppe Starck’ın bu bisikletleri geçtiğimiz ay yapılan Eurobike fuarında sergilendi. Henüz fiyatları belli olmayan bisikletleri ister normal şekilde pedalları ile kullanabilir isterseniz de 250 Watt’lık Bosh motoru ile ortalama saatte 28 km hızla otomatik olarak gidebilirsiniz.

Her bisiklette ayrıca eco, tour, sport, turbo ve walk assist olmak üzere beş mod bulunuyor. Bu modlar sayesinde hızınızı saatte 24 km’ye kadar çıkartabilirken asfalt modelinde bu hız saatte 45 km’ye kadar çıkıyor. Bunun yanında bisikletler için hazırlanmış kask, gözlük eldiven gibi aksesuarlar da satılacak olsa da bunların tasarımı Starck’tan çıkmadı.

M.A.S.S. 1

Asfalt modeli

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfalar: 1 2 3 4

Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

1 yorum

1 yorum

  1. Mehmet

    17 Temmuz 2019 at 21:39

    Hocam bu biskilete ihtiyacim var almak istiyorum nasil nerde alabilirim yardimci olursaniz sevinirim

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval