Sosyal medya

Donanım

Baskı maliyetini düşüren yazıcı | Epson EcoTank M1100

Epson EcoTank M1100 incelemesi ile karşınızdayız. Doldurulabilir mürekkep tankı bulunan bir mono yazıcı olan EcoTank M1100 detayları videomuzda.


İlginizi çekebilir; Epson EcoTank Mono yazıcı serisi geliyor!


Baskı masraflarını düşürmek için tasarlanan EcoTank M1100, üç yılda %50’ye varan tasarruf imkanı sunuyor. Tek mürekkep ile 5000 sayfaya kadar baskı yapabilen ve bunu da dakikada 15 sayfaya çıkacak kadar hızlı da yapabilen M1100, sayfa başı maliyette %90’a varan tasarruf sağlıyor.

Tek renkli lazer yazıcılara kıyasla güç tüketiminde %95 oranına kadar tasarruf sağlayabilen cihaz, sağ tarafındaki pencereden de anlık olarak mürekkep seviyesini takip edebilmenize olanak tanıyor. Epson Micro Piezo baskı kafası kullanan EcoTank M1100 1.440 x 720 inç başına nokta çözünürlüğüne sahip.

Detaylarını videoda görebilirsiniz.

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Donanım

Asus’un Super’leri | ROG Strix GeForce RTX 2070 Super & 2060 Super Advanced Edition

Asus'un Super'leri | ROG Strix GeForce RTX 2070 Super & 2060 Super Advanced Edition

Asus ROG Strix GeForce RTX 2060 Super Advanced Edition ve Asus ROG Strix GeForce RTX 2070 Super Advanced Edition ekran kartlarının incelemesi ile karşınızdayız.


İlginizi çekebilir; Bilgisayarınızı Wi-Fi 6 ile güncelleyin: Asus PCE-AX58BT


Nvidia’nın RTX serisini güçlendirdiği yeni serisi Super serisinin en dikkat çeken iki modeli RTX 2070 Super ve RTX 2060 Super modellerinin Asus dokunuşlu versiyonları ofisimize geldi. Daha güçlü yapıda olan bu yeni ekran kartlarının detaylarını ve oyun testlerini videomuzda görebilirsiniz.

Test Sistemi;

  • Intel Core i9 9900K
  • ROG Strix GeForce RTX 2060 Super Advanced Edition / ROG Strix GeForce RTX 2070 Super Advanced Edition
  • Kingston 8GB HyperX Fury RGB 2666mhz CL16 DDR4
  • 1 TB Kingston A2000 SSD

İyi seyirler…

Devamını oku

Donanım

PCIe 4.0’a hazır! | ROG Crosshair VIII Hero inceleme

PCIe 4.0'a hazır! | ROG Crosshair VIII Hero inceleme

ROG Crosshair VIII Hero modeli AMD Ryzen 3000 serisi işlemciler için geliştirilen ve özellikle overclock yani hız aşırma meraklıları için dizayn edilmiş bir anakart olarak dikkat çekiyor.


İlginizi çekebilir; PUBG ve Call of Duty Mobile için oyuncu kulaklığı: ROG Cetra incelemesi


PCIe 4.0’a hazır! | ROG Crosshair VIII Hero inceleme

Özel termal yapısıyla anakartı serin tutmak isteyen Asus mühendisleri neredeyse kartın tamamına ısı blokları yerleştirerek hem agresif bir görünüm hem de iyi bir soğutma çözümü elde etmiş.

AM4 soketini destekleyen kartta AMD Ryzen 3, Ryzen 2 işlemcileri desteklenirken bağlantı noktasında da özel seçimler sunuluyor. 2 adet LAN bağlantısı bulunan üründe iki ader Gigabit Ethernet bağlantısı yer alıyor. Bu sayede video işleme benzeri çalışmalarda destek veren bağlantı sağlamak mümkün.

PCIe 4.0 avantajı

PCIe 4.0 desteğine sahip olan kart, destekleyen depolama ve ekran kartı birimlerinde çok daha hızlı veri alışverişi sağlıyor. 32 GB/sn hızına ulaşabilen bu aktarım hızlarında oyunlarda çok daha az bekleme süresi ve az da olsa FPS artışı gözlemlemek mümkün.

Ancak profesyonel kullanımlarda fazlasıyla işe yarayabilecek olan ROG Crossshair VIII Hero render ve export sürelerini ciddi anlamda kısaltabiliyor.

Bol bağlantı!

Üzerindeki 12 ayrı USB 3.1 Gen 1 ve Gen 2 bağlantıları ile yüksek hızlı veri aktarımı ve aynı zamanda çoklu ürün bağlama avantajı sunan kartta AMD Ryzen 3000 serisi tercih etmeniz halinde beklediğinizden daha fazlasını bulabilirsiniz.

Ses konusunda da önemli geliştirmeler yapan ROG tarafı ROG Crosshair VIII Hero modelinde SupremeFX S1220 kodek ve ESS ES90223P yüksek tanımlı DAC ile gerçekten takdir edilesi bir ses performansı sağlıyor.

Genel olarak sağlam, şık, agresif ve bir o kadar da işlevsel bir anakart sunan Asus, Ryzen 3 işlemcili üst seviye sistem toplamak isteyen kullanıcılar için fazla iddialı bir ürün ortaya koymayı başarmış.

Devamını oku

Donanım

Sennheiser GSP 670 | En iyi kablosuz oyuncu kulaklığı olabilir mi?

Sennheiser GSP 670 | En iyi kablosuz oyuncu kulaklığı olabilir mi?

Sennheiser kalitesiyle oyuncu kulaklığı isteyenler için üretilen GSP 670 incelemesiyle karşınızdayız.


İlginizi çekebilir; Sennheiser Momentum True Wireless kulaklık tanıtıldı


Dünyanın en iyi kablosuz oyuncu kulaklığı yakıştırması yapılan Sennheiser GSP 670 modeli düşük gecikme ve uzun batarya ömrü ile ön plana çıkıyor.

PC, PlayStation 4 ve Bluetooth ile çoklu cihaz kullanımına izin veren GSP 670, odyofili oyuncular için üretildiği belirtiliyor. Mikrofon tarafında ise klasik bir kulaklık mikrofonun ötesinde yayında kullanabilecek seviyede bir ürün kullanan Sennheiser GSP 670’in detayları videomuzda görebilirsiniz.

Devamını oku