Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Bu Fiyattan Bu Telefon Alınır Mı? | 1000 Liralık Fark!

OPPO her geçen gün ülkemizdeki pazar payını arttıran markalardan birisi. Özellikle Reno serisi ülkemizde fazlasıyla beğenildi ve kullanıcıları tarafından da severek kullanılıyor. Ancak son zamanlardaki Reno ailesinin en yeni üyesi Reno5 fiyatı oldukça zamlandı.


Bakmakta fayda var: 2021 Üçünçü Çeyrekte Çip Krizinden En Az Etkilenen Marka: Apple!


Reno4 Pro modelinden yaklaşık olarak 1000 TL daha fazla fiyata satılması ve bunun yanında Reno5’in Reno4 Pro’dan çok da farklı özellik sunmaması dikkat çekiyor. İşlemci, ekran, ses, batarya ve kamera konularında birbirleri ile neredeyse aynı olmaları insanları düşündürüyor. Tasarım kısmında bir takım farkları olması sebebiyle isim değiştiren Reno5’in ayrıca bir üst versiyonu olan Reno5 Pro da ülkemizde satışı bulunmuyor.

OPPO’nun globaldeki akıllı telefon stratejisi altı ayda bir cihaz çıkartmak olsa da OPPO Türkiye bu konuda bir adım geriden geliyor. Reno5 ve Reno5 Lite modeli geldiğinde global olarak Reno6 modelinin tanıtımı yapılmıştı. Bu da Türkiye’deki kullanıcılar için ekstra bir dezavantaj durumu oluşturmuştu.

Biz de bu iki telefon arasındaki benzerliklerle beraber farkları , fiyat kısmındaki tutarsızlıkları ve OPPO Türkiye’nin özellikle Reno5 ve Find serisi hakkındaki tutumunu bu videoda ele aldık. Peki sizler OPPO Türkiye’nin Reno ailesinin fiyatlandırması ve cihaz sirkülasyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında kendi görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler…

#OPPO #OPPOTürkiye #Reno5

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

2 yorum

2 Comments

 1. alper çağlar

  19 Ekim 2021 at 04:38

  Fiyatlar heryerde aynı zaten, indirim bunun neresinde bide video çekmişsiniz sonun kadar izledim.. Niye böyle yapıyorsunuz abi..

  • Eren İmdat

   19 Ekim 2021 at 12:46

   İndirim olduğunu kim söyledi Alper? Biz burda Reno4 Pro modeliyle Reno5 arasında özellik olarak çok fark olmamasına rağmen fiyatları arasında 1000TL fark olduğunu ve OPPO Türkiye’nin cihazlar ve fiyatlar hakkındaki tutumunu konuşuyoruz. Daha öncesinde neredeyse yakın fiyatlarda seyrediyordu ikisi de. Sen videonun içeriğini kavrayamamışsın.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir