Sosyal medya

Kripto Para

Asus’un yeni madencilik anakartı 20 GPU slotuna sahip

Ünlü donanım devi ASUS, kripto para madencilerine özel yeni bir anakartı duyurdu. Anakartın adı H370 Mining Master şeklinde açıklandı.

İlginizi çekebilir: Kuveyt Finans Kurumu sınır ötesi ödemeler için Ripple’ı kabul etti

H370 Mining Master GPU izleme sistemine sahip

H370 Mining Master, geçen yılki B250 Mining Master‘ın özelliklerini bir kaç önemli yenileme ile devam ettiriyor. ASUS kriptoyla ilgili ürünleri bağlamında “ikinci jenerasyon için formüllerin yeniden tanımlandığını” söylüyor. Ayrıca cihazın en önemli özelliği 20 grafik kartını(GPU) aynı anda destelemesi gibi görünüyor.

Basın açılamasında şirketin anakart için bir fiyat bilgisi yayımlamamasının yanında cihazın bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya çıkacağını belirtiyor. Şirketin önümüzdeki hafta Tayvan’daki Computex 2018 etkinliğinde ürünü duyurması bekleniyor.

Ayrıca anakartta kullanıcıların sisteme takılı 20 grafik kartının durumlarını takip etmelerini sağlayan yerleşik bir izleme sistemi de bulunuyor. Bu yerleşik izleme sistemi ASUS‘un açıklamasına göre makinenizi korumak için daha az zaman harcamanıza sebep oluyor ve bu da daha fazla madencilik yapabileceğiniz anlamına geliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Osman Özaydın

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval