Sosyal medya
Xiaomi Mi 10 banner

Aksesuar

Soundcore Wakey: Anker’den başucu kullanımı için harika hoparlör

Anker Soundcore Wakey

Soundcore Wakey adındaki hoparlör modelini Türkiye’ye getiren Anker, BT hoparlör, dijital saat, kablosuz hızlı şarj istasyonu ve FM radyo dörtlüsünü tek bir üründe sunmayı başarıyor.


İlginizi çekebilir; Otomobilinize Google Asistan getiren ürün: Anker Roav Bolt

reklam

Türkiye’de resmi olarak ürün satışına başlayan Anker, hızlı şarj cihazlarının yanı sıra ses konusunda da oldukça iddialı konumda. Bunun en güzel örneklerinden biri olan Soundcore Wakey, 4 farklı işleve sahip özel bir hoparlör olmayı başarıyor.

Soundcore Wakey müzik için ideal

Üzerinde bulunan iki adet 5W hoparlör ile stereo ses deneyimi sunan Anker Soundcore Wakey, hem Bluetooth bağlantısı ile hem de Aux bağlantı üzerinden müzik deneyimini dolu dolu sunabiliyor. Bluetooth 5.0 desteği bulunan cihazda kapalı alanda 20 metreye varan bağlantı desteği mevcut.

Radyo severler için tercih sebebi

Hoparlör deneyimini aynı zamanda sevdiği radyo kanalları ile hem takip ettiği programları hem de sevdiği radyo kanallarında çalan şarkıları dinlemek isteyenler 87 MHz ve 108 MHz arası FM desteğine sahip ürün ile deneyimleyebilecekler. Meraklıları için bir hoparlörden radyo dinlemek adına ekstra bir ürün bağlama gereksinimi Soundcore Wakey’de bulunmuyor.

Kablolu ve kablosuz cihaz şarjı

Anker Soundcore Wakey FM radyo be BT hoparlör olmasının yanı sıra aynı zamanda üzerinde bulunan kablosuz şarj padi ve USB çıkışı ile hem kablolu hem kablosuz şarj desteği sunuyor. PowerIQ protokolü ile 10 W kablosuz ve kablolu olarak şarj edebilme yeteneğine sahip üründe yatarken telefonu hoparlörün üzerine koymanız yeterli.

Dijital bir çalar saat

Yukarıda madde madde belirttiğimiz özelliklerin yanı sıra bir de dijital çalar saat görevi gören Wakey ile alarm kurarak 15 farklı alarm çeşidi ve 10 farklı ton ile kendinizi uyandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra uykuya dalmak için istediğiniz sesler ile size özel bir efekt yaparak rahat bir uyku da Anker Soundcore Wakey ile mümkün.

 

MSI reklamı
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aksesuar

Xiaomi 100W gücündeki kablolu hızlı şarj cihazını tanıtmaya hazırlanıyor!

Xiaomi, bir süredir piyasaya sürmeyi planladığı 100W gücündeki kablolu hızlı şarj cihazı ile ilgili sorunları giderdi. Eğer süreç beklendiği gibi sorunsuz ilerlerse önümüzdeki ay Xiaomi‘nin, 100W gücündeki yeni kablolu hızlı şarj cihazının tanıtılması bekleniyor.

İlginizi çekebilir: %100 elektrikli 2021 BMW iX3 tanıtıldı!

reklam

Xiaomi‘nin bir süredir üzerinde çalıştığı 100W gücündeki hızlı şarj cihazının donanımı “Super Charge Turbo“, Foxconn fabrikalarında seri üretime geçti. Eğer süreç beklendiği gibi devam ederse önümüzdeki ay Xiaomi bu çok güçlü hızlı şarj cihazını tanıtacak. Kablolu şarj cihazı dışında, şirketin kablosuz ve yüksek güçlü bir hızlı şarj cihazı üzerinde çalıştığı biliniyor ancak kablosuz model için detaylar henüz belli değil. Yeni şarj teknolojisi sadece yeni bir teknoloji olarak mı tanıtılacak yoksa yeni Xiaomi telefonlara entegre olarak mı gelecek sorusu da önümüzdeki ay açığa çıkacak.

MSI reklamı
Devamını oku

Akıllı Telefonlar

Samsung da şarj cihazlarını bazı modeller için kaldırabilir!

Yazan:

Samsung, şarj aleti konusunda Apple ile aynı fikirde olabilir. Gelen bilgilere göre firma, henüz belli olmayan bazı modeller için kutu içeriğinden şarj aletini çıkarmayı düşünüyor.


İlginizi çekebilir; iPhone 12, kutusundan şarj cihazı ile çıkmayabilir!

reklam

Uygun fiyatlı modeller için kutu içeriğinde şarj aleti olmayabilir!

Akıllı telefon pazarında oldukça önemli bir yere sahip olan Samsung, hayranlarını üzecek bir hale ile bizleri karşılayabilir. Özellikle Apple cephesinde ortaya atılan iPhone 12 kutu içeriğinde şarj aleti olmayacak iddiası, Samsung tarafından üretilecek bazı akıllı telefon modelleri için de geçerli olabilir. Güney Koreli ETNews haber sitesinde yer alan iddiaya göre, 5G‘nin yaygınlaşması ile firma maliyetleri düşürmek için gelecek yıldan itibaren bazı uygun fiyatlı modellerin kutu içeriğinde şarj aletine yer vermeyecek. Ayrıca firma maliyetin yanı sıra çevresel elektronik atıklarını da minimuma indirmeyi amaçlıyor.

Samsung

Firmanın bu politikayı uygulayacağı model veya seri bilgisi henüz yer almamakta. Bu sayede üretim bandında önemli bir kalemi silebilecek firmanın bazı cihazlar için “ek paket” şeklinde şarj aleti kampanyası sunması bekleniyor. Yılda 400 milyona yakın akıllı telefon üreten firmanın 400 milyon da şarj aleti üretmesi neden bu yolu seçtiği konusunda bizlere ipucu verse de bazı kullanıcılardan tepki almaya şimdiden başladığı öğrenildi. Bakalım Samsung, hedeflediği maliyet düşürmesini fiyatlara ne kadar yansıtacak bekleyip göreceğiz. Öte yandan Apple ve Samsung firmalarına katılacak başka markalar olacak mı merakla takip ediyor olacağız.

MSI reklamı
Devamını oku

Aksesuar

Huawei, yeni bir akıllı bileklik ve akıllı saat satışa sunacak

hawei akıllı bileklik saat

Çin’in en büyük üreticilerinden biri konumunda bulan Huawei, bütün ambargolara ve zorlamalara rağmen ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Yeni sızdırılan bilgilere göre ise Huawei, yeni akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri satışa sunacak.


İlginizi çekebilir: İngiltere, Huawei’nin 5G ekipmanlarını kaldırmaya hazırlanıyor

reklam

Huawei tarafından satışa sunulacak olan yeni akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri ile ilgili neler biliyoruz

Yeni çıkan sızıntılara göre, Huawei cephesinin yeni bir akıllı saat ve akıllı bileklik satışa sunacağı neredeyse kesinleşmiş durumda. Hatta bu ürünler için birer kod adı bile konulmuş. Bu kod adı, ürünlerin gerçek adı mı olacak yoksa geçici olarak konulan isimler mi bunu henüz bilmiyoruz. İsimlere gelince ise, akıllı saatin adı “Huawei Stia”, akıllı bilekliğin adı ise “Huawei Fides (FDS)”.

Huawei-wearables-b-909x1024

İsimlere ek olarak, cihazlarla ilgili herhangi teknik bir detay henüz ortaya çıkmamış durumda. Fakat ürünlerin tanıtım tarihi yakınlaştıkça, bu detaylar da birer birer ortaya çıkmaya başlayacaktır diye düşünüyoruz. Huawei Hongmeng OS 2.o arayüzü ise yakın zamanda akıllı cihazlar için sunulacak.Ayrıca 2020 yılının ikinci yarısında yeni “Mate Watch”ın tanıtılması da bekleniyor. Bakalım Huawei ekosistemine yeni katılacak olan akıllı cihazlarda bizleri neler bekliyor. Çinli üretici, akıllı telefon sektöründe yakaladığı büyümeyi, diğer akıllı cihazlara ait sektörlerde de yakalayabilecek mi? Ve son bir hatırlatma; sosyal mesafenizi korumayı ve ellerinizi bol bol yıkamayı unutmayın.

MSI reklamı
Devamını oku