Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Yılbaşında En Güzel Hediyeler MediaMarkt’ta

Yılbaşında sevdiklerinize alabileceğiniz en iyi teknolojik ürünler MediaMarkt’ta!  17-20 Aralık tarihleri arasına satın alabileceğiniz hediyeleri listeliyoruz.


Bakmakta fayda var: Poco M4 Pro Kutu Açılışı | Şeker Gibi Telefon


Her zaman olduğu gibi her ihtiyaca yönelik teknolojik ürünleri sizler için sıraladık ve listemizi oluşturduk. Sizler için oluşturduğumuz liste ise şu şekilde:

APPLE iPhone 11 64GB

Apple’ın en çok sevilen modellerinden birisi de iPhone 11 oldu. Arka tarafta 12MP+12MP geniş ve ultra geniş açı kameralarıyla 4K 60fps video çekimi yapabilen iPhone 11, ön tarafta 6,1 inçlik ekranı ile geniş bir görüntüleme deneyimi sunuyor. A13 Bionic işlemcisinden gücünü alan model 6 farklı renk seçenekleriyle satın alınabiliyor. Eğer siz de iPhone 11’e göz atmak ve 10799 TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Üstelik Denizbank kredisiyle faizsiz masrafsız 3 taksit fırsatıyla! Son günün 20 Aralık olduğunu unutmayın.

ORAL B iO 6 Şarjlı Diş Fırçası + Seyahat Kabı

ORAL B iO 6 ile birlikte Akıllı Basınç Sensörü, aşırı sert fırçalarken kırmızı, doğru fırçalarken yeşil ışık gösterir. Ayrıca interaktif ekran beş fırçalama modunu, fırça yıpranmasını ve benzersiz kişiselleştirilmiş temizlik için iki dakikalık süre ölçeri gösterir. Seyahat kabıyla birlikte de hem güvenli hem de hasarız bir taşıma sunuyor. Eğer sizde ORAL B iO 6 şarjlı diş fırçasına göz atmak ve 2299 TL’ye satın almak için buradaki linke bakabilirsiniz. Üstelik paraf ve bonus karta 4 taksit fırsatıyla! Son günün 20 Aralık olduğunu unutmayın.

SAMSUNG 50AU9000 50″ 125 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV

Yılbaşında evinizi şenlendirmek ve yeni bir hava katmak istiyorsanız yeni bir televizyon almak en iyi seçimlerden birisi olabilir. Burada da karşımıza SAMSUNG 50AU9000 50″ 125 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV çıkıyor. 4K yükseltme teknolojisi sevdiğiniz içerikleri 4K çözünürlüğe çıkarmanızı sağlıyor. Ayrıca sanal üst kanal seslerle bir araya gelen 3 boyutlu çevresel ses, sizi tamamen saran bir ses deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Eğer siz de bu Samsung TV’ye göz atmak ve 9399 TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Üstelik paraf ve bonus karta 4 taksit fırsatıyla! Son günün 20 Aralık olduğunu unutmayın.

GRUNDIG GKNE 4801 F Enerji Sınıfı 475L NoFrost Kombi Tipi Buzdolabı