Sosyal medya

Basın Bülteni

Yılbaşı eğlencesi için ihtiyacınız: Samsung SoundBar ve F9000 UHD TV

Yeni yıl hızla yaklaşırken teknoloji firmalarının gözde ürünleri ön plana çıkmaya devam ediyor. Bugün Samsung tarafından paylaşılan basın bülteniyle, güçlü ses sistemi Samsung Soundbar ve enfes Ultra HD televizyon Samsung F9000 tanıtıldı. Evinizde eğlenceyi maksimum seviyeye taşıyan ürünlerin detaylı özellikleri sizlerle:

Basın Bülteni 

Samsung Soundbar ve F9000 UHD TV ile yeni yılda evde eğlence keyfi doruğa çıkıyor!

Samsung, ailenizle birlikte tadını çıkaracağınız yeni yıl sürprizleri HW-F751 Soundbar  ve F9000 UHD TV ile tüm yılı keyifle geçirme garantisi sunuyor.

Ultra HD görüntüleme deneyimini en gerçekçi hale getirenSamsung F9000 UHD TVFull HD’den 4 kat daha net bir görüntü sağlayarak yılbaşını evde geçirmek isteyen veya yeni yılda daha çok evde film keyfi yapmaya karar veren kullanıcılara hitap ediyor. Samsung ev sinemasını gelişmiş soundbar ile tamamlayarak size, yeni yılda son on yılın modası ‘surround’ sese veda ederek; HW-F751 Soundbar ile tanışma fırsatı sunuyor. Bu kablosuz ses çözümü, üstün ses kalitesi sayesinde gerçek bir işitsel eğlence deneyimi vaat ediyor.

samsung-soundbar

İster ailenizle anılarınızı içeren kendi videolarınız, ister evde ailece izleyeceğiniz bir sinema filmi olsun, HW-F751 Soundbar tüm bu görsel deneyimi gerçekçi ses niteliğiyle ikiye katlıyor. Dünyada türünün tek örneği olan SoundShare teknolojisi ile kablosuz olarak TV’nizin sesini soundbarınıza aktarabilirsiniz ve tek bir uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor. HW-F751 Soundbar ayrıca, müzik cihazları için kablosuz bağlantı özelliği sayesinde, ailenizdeki ya da arkadaşlarınız arasındaki hevesli DJ’lere kendilerini gösterme fırsatı sunarken; ev partilerini de bir üst seviyeye taşıyor. Her tür görsel deneyime eşlik eden HW-F751 Soundbar,3D Sound Plus özelliği sayesinde ses, hareket ve ekranınızdaki görüntülerin derinliği arasında akıllı bir eşleştirme yapılabilirken Akıllı Hoparlör Konumlandırma ile Samsung Soundbar’ın pozisyonu belirleyen akıllı sensörler, sesi doğrudan hoparlörlere yönlendirebiliyor.

Samsung’un; yeni yıla daha keyifli girmek isteyenlere özel sürprizleri zengin ve doğal ses kalitesiyle çarpıcı bir işitsel deneyim sunan HW-F751 Soundbar ile de sınırlı değil. Ultra HD görüntüleme keyfini zirveye taşıyan 55 ve 65 inç Samsung F9000 UHD TV, Full HD’den 4 kat daha net bir görüntü sağlayarak içeriğiniz ne olursa olsun; tüm içeriklerinizi UHD çözünürlükte izlemenizi sağlayarak, çok daha gerçekçi bir deneyim sunuyor.

samsung-uhd-9000

Bu benzersiz ev eğlencesi deneyiminin “Quadmatic Görüntü Motoru” özelliği, görüntü kirliliğini ortadan kaldırarak ekrandaki en güzel detayların daha da zengin ve daha net görünmesini sağlıyor. İster uzaktaki ailenizle görüntülü sohbet yapın, ister yeni bir filmi izleyin ya da HD bir oyun oynayın; F9000’in fütüristik özellikleri, beklenen UHD çözünürlük standartlarına uyum kabiliyetiyle sunduğu eğlence deneyimi, yeni yıl coşkusunu yıl boyu sürdürmenize imkân verecek.

Galeri: Google Street View’den alınmış harika yerler

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval