Sosyal medya

Basın Bülteni

Xerox’dan Tabaka Kağıt ve İnkjet İlk Kez Bir Arada

Tabaka kağıt ile inkjet baskı sistemini ilk kez bir arada sunan baskı makinesi Xerox Brenva HD, Türkiye’de satışa sunuluyor.

Teknoloji ve iş süreç yönetimi alanında dünyanın lider şirketlerinden Xerox, bir ilke daha imza atıyor. Xerox, baskı sektörünün ilk tabaka kağıda baskı yapan inkjet dijital baskı sistemi Xerox Brenva HD’yi Türkiye’de kullanıma sundu. Baskı işletmelerinin büyüyen inkjet baskı pazarında, daha uygun maliyetlere yüksek hacimli dijital baskı işleri yapmalarını sağlayacak Xerox Brenva HD Production Inkjet Press, pazardaki dengeleri değiştirmeye aday bir baskı sistemi.

Ayda 3 milyon sayfa baskı

Xerox iGen’den adapte edilen Xerox Brenva HD’nin baskı platformu, ayda 750 bin ile 3 milyon sayfa arasında baskı yapma kapasitesi sunuyor. 600×600 dpi çözünürlüğünde dakikada 197 A4 sayfa baskı hızı olan Xerox Brenva HD’nin 8 ayrı kağıt çekmecesine 20.000 sayfa kağıt istiflenebiliyor. 60 gramdan 220 gram kağıt ağırlıklarına baskı yapabilen Xerox Brenva HD ile 177,8 mm x 25 mm’den 364 mm x 520 mm’e kadar farklı kağıt ebatları kullanılabiliyor. Xerox Brenva HD, 1. hamur, işlenmemiş ve inkjet kağıtlara baskı yapabilme imkanı veriyor.

4 farklı mürekkep yoğunluk modu

Xerox Brenva HD, 4 farklı yoğunlukta mürekkep damlatma modu ile baskı uygulamalarında istenilen miktarda mürekkep harcanmasını sağlıyor. 4 farklı yoğunlukta mürekkep damlatma özelliği ile ister düşük ister yüksek baskı kalitesinde çıktı alınabiliyor. Xerox Brenva HD’nin nesneye dayalı renk yönetim sistemi; metin, grafik ve görüntü ayrımı yaparak her birini ayrı ayrı optimize ediyor; baskı tipine uygun farklı damla yoğunlukları ile tüm spot renkleri kağıt üzerine aktarıyor.

İster mono ister renkli

Xerox Brenva HD ile istenirse sadece mono (siyah beyaz) baskı da yapılabiliyor. Satır içi spektrofotometre ve Full Width Array özelliği sayesinde özel profil oluşumunu otomatik olarak yapılabiliyor ve baskı sırasında oluşabilecek püskürtme eksiklerini düzeltebilme imkanı veriyor.

En ileri teknoloji ile ölçülebilir iş sonuçları

Xerox Brenva HD, kusursuz baskı uygulamaları geliştirilmesi için üzerinde birçok üstün teknoloji barındırıyor:

  • İş odaklı renk yönetim sistemi: Baskı işleminde kullanılacak yazı, grafik ve görselleri tanımlıyor ve her bir unsura özgü görüntü kalitesi düzeyini otomatik olarak ayarlıyor.
  • Mürekkep tahmin aracı: Baskı işlemi öncesinde ne kadar mürekkep kullanılacağını öngörüyor ve bu miktarı kullanıcısına bildiriyor. Aynı zamanda operatöre piksel seviyesini, baskı boyutunu ve böylece mürekkep kullanım oranını düşürme veya yükseltme imkanı veriyor.
  • Sadece siyah modu: Kullanıcı isteğine göre siyah beyaz baskı cihazları kadar tasarruflu modda çalışabiliyor. İşlemsel faturalama, direkt posta ve reklam gibi kar getiren uygulamalar için renkli ve siyah beyaz baskı opsiyonları arasında kolayca geçiş imkanı sunuyor.
  • Inline spektrofotometre: Baskı cihazı kalibrasyonu ve medya profili yaratmak gibi en çok ihtiyaç duyulan konularda otomasyon özelliği sağlıyor, baskı sırasında püskürtme eksikliklerini düzeltebiliyor.

En düşük baskı maliyeti

Xerox Brenva HD, inkjet ile tabaka baskının avantajlarını tek bir üründe sunarak en düşük maliyetlere en kaliteli baskı işlerinin yapılmasını sağlıyor. Stoklar üzerinde kontrol, iş yükleme ve bitirme opsiyonlarında çeşitlilik imkanı veriyor. Xerox Brenva HD, baskı uygulamalarında daha fazla renk kullanılmasını, depolama maliyetlerinin azaltılmasını sağlıyor. İş akışlarının, baskı uygulamalarının ve alan yönetiminin iyileştirilmesini mümkün kılıyor.

Zengin uygulama çeşitliliği

Baskı işletmeleri Xerox Brenva HD ile rakiplerinden farklılaşabilecekleri çok çeşitli baskı uygulamaları gerçekleştirebilecek. Basılmak istenen dokümanlar IPDS, PDF, PDF-VT gibi çeşitli dosya formatlarında baskıya gönderilebiliyor. Xerox Brenva HD, kitap, kitapçık, kullanım kılavuzları, raporlar, iş dokümanları ile değişken veri içeren doğrudan pazarlama dokümanları basmak için ideal bir baskı sistemi.

Amatör Fotoğrafçı, Elektronik Spor Tutkunu, Outdoor Meraklısı, Sinema Takipçisi, Teknoloji Bağımlısı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basın Bülteni

TP-Link, yeni güçlü WIFI anten modeli CPE605’i tanıttı!

TP-Link

TP-Link, yayınlamış olduğu basın bülteniyle CPE605 model ismine sahip güçlü WIFI anten modelini yayınladığı basın bülteniyle duyurmuş oldu.


İlginizi çekebilir: Mesh sistemine ek Wi-Fi menzil attırıcı – TP-Link Deco M3W


Wifi ürün pazarını domine eden şirketlerden biri olan TP-Link yeni antenini tanıtı. Bu modelle birlikte wifi gücü çok daha uzak mesafelere taşınabilecek. Kırsal kesimde; MOBESE kameraları gibi uygulamalarda; çok geniş alana yayılmış fabrika, üniversite yerleşkesi gibi mekanlarda WiFi sinyallerini uzun mesafelerde aktarabilmek için kullanılan CPE605 kullanılmak için tasarlanmış.

TP-Link

Bu yeni anten 23dbi yüksek kazançlı ve yönlü bir anten olduğunu söyleyebiliriz. Son derece kolay monte edilebilen yeni dış mekan anteni, yenilikçi geçmeli parçalardan oluşuyor. Bu sayede hızlıca monte edilebilen ürün, her tür hava koşuluna dayanacak sağlamlığa sahip. CPE605, IP65 standardında hava koşullarına dayanıklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

15 kV ESD ve 6 kV yıldırımdan korunma özellikli anten, tüm hava koşullarında işlevini sürdürebiliyor, WiFi sinyallerini iletmeyi başarıyor.

Merkezi Yönetim Yazılımı ile kolay yönetim!

TP-Link’in yeni dış mekan anteni CPE605’in yönetimi de kolay. TP-Link’e ait Pharos Kontrol Yazılımı kurulu olarak satışa sunulan ürün, bu sayede kullanıcılara tek bir bilgisayardan ağdaki tüm cihazları yönetebilme kolaylığı sağlıyor. Pharos Kontrol Yazılımı ile ağdaki cihazları saptama, durum izleme, sabit yazılım yükseltme ve ağ bakımı yapılabiliyor. Sezgisel bir web tabanlı arabirim olan PharOS, ayrıntılı bir yönetim şekli sunuyor ve daha ayrıntılı yapılandırmalara erişimi mümkün kılıyor.

Geniş açık alana yayılmış iş yerleri için biçilmez kaftan olan uydusal anten, Türkiye’de KDV dahil 50 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Tüm yetkili satış kanallarından kurumsal sektörde kullanmak için bu cihazı edinebilirsiniz.

Devamını oku

Basın Bülteni

Razer Gravity ile küresel ortaklığını duyurdu

Razer

Oyuncular için dünya çapında lider bir marka olan Razer , bugün Ragnarok IP’ye dayanan geniş oyun yelpazesiyle tanınan global bir çevrimiçi oyun şirketi olan Gravity ile iş birliğini duyurdu.

Tüm oyunlara tarafsız

Bu iş birliği, Razer’ın oyuncular için birleşik sanal kredi hizmeti olan Razer Gold ve Razer Silver’e ve Gravity’nin oyun başlıklarına entegrasyonuna odaklanıyor. Şu anda Güneydoğu Asya’daki oyuncular, Razer Gold aracılığıyla Ragnarok M: Eternal Love (mobil) için alışveriş yapabilir.

Bu başarıya dayanarak, Gravity ve Gold, Gold ile global olarak daha fazla oyun başlığı entegre etmek için ortak olacak. Ragnarok Online, 70 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan 80’den fazla bölgede oyananabiliyor. Razer Kurucu Ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Gravity ve Razer’in bu ortaklıkla birlikte çalışabilecekleri fırsatlar konusunda inanılmaz heyecanlıyız” dedi ve ekledi “Bunun Gravity’nin oyuncuları için daha iyi bir oyun deneyimi sunacağını ve Razer’ın en son tekliflerine daha kolay erişebilmesini umuyoruz”. dedi. 

Tüm oyunlara tarafsız olan tek sanal kredi Gold, kredi kartı eksikliği veya teminatsız ödeme sistemleri gibi ödeme sorunlarını aşarak oyuncular için ödeme işlemlerini basitleştirmeyi amaçlamaktadır. Tüm oyunlara tarafsız olan tek sanal kredi Razer Gold, kredi kartı eksikliği veya teminatsız ödeme sistemleri gibi ödeme sorunlarını aşarak oyuncular için ödeme işlemlerini basitleştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, Razer Gold satın alan oyuncular, cazip teklifler karşılığında harcanabilecek Silver sadakat puanı kazanacaklar. Sanal kredi ayrıca, marketler ve hediye kartlarıyla, çevrimiçi ve çevrim dışı olarak 1 milyondan fazla temas noktasında satın alınabilir.

Devamını oku

Basın Bülteni

ROG Strix Go 2.4 duyuruldu: En düşük gecikmeli oyuncu kulaklığı!

Asus

ROG Strix Go 2.4, Asus’un yayınladığı basın bülteniyle birlikte yayınlandı. Dünyanın en düşük gecikmeye sahip 2,4 GHz USB-C bağlantı aygıtı kullanan ilk kulaklığıyla oyun esnasında sesleri dinlemek ve seri hareket  etmek artık çok daha kolay bir hale gelecek.


İlginizi çekebilir: Asus, ROG Crosshair VIII Impact’in başarısını yarışma ile kutluyor


Asus’un yeni oyuncu kulaklığı üzerinde  2.4GHz USB-C bağlantı çıkışını taşıyor. Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC ve akıllı teknolojilere sahip tüm cihazlarla uyumlu bir yapıya sahip. Ayrıca üzerinde yer alan jack girişi sayesinde akıllı özelliği olmayan herhangi bir cihazı da kulaklığınızla aktif bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

290g ağırlığındaki ultra hafif tasarımıyla birlikte kablosuz kulaklık kafa bölgesinde adeta yok hissiyatı veriyor. Böylece uzun saatler bilgisayar başından ayrılmadan oyununuza devam edebiliyorsunuz. Yapay zeka desteğini de Rog Strix Go’dan mahrum bırakmayan firma açık ortamda kulaklığı kullanabilme lüksünüzü düşünmüş. Kulaklık, ortam seslerini dinleyerek size dış ortamdan arıtılmış saf bir kullanım deneyimi sunabiliyor.

Devrim niteliğinde yapay zeka destekli mikrofon!

Rog Strix Go 2.4, oyun içi net iletişim kurabilmeniz için içerisinde gürültü engelleme teknolojisine sahip dahili bir mikrofon kullanıyor. . 50 milyon kayıtlık derin öğrenim veri tabanından ve binlerce saatlik eğitimden yararlanan algoritma, çevresel seslerin %95’ini tanımlayıp engelliyor. Bu akıllı teknoloji sayesinde klavye gürültüsünden arka plandaki insan seslerine kadar her türlü gürültü engellenmiş oluyor.

Cihaz ayrıca hızlı şarj donanımına da sahip olarak üretilmiş. Bu sayede 15 dakikalık şarj süresiyle 3 saat aralıksız oyun içi deneyim yaşayabiliyorsunuz. Cihazdan tam randıman almak istiyorsanız da oyuncu kulaklığını tam dolumunu sağlayarak kablosuz olarak 25 saat pil ömrü sunabiliyor.

 

Devamını oku