Sosyal medya

Donanım

Video Röportaj: Seagate’in güvenlik sektöründeki rakipsizliği Surveillence HDD ile devam ediyor

Globalleşen dünyada sadece sanal alanda değil fiziksel alanda da güvenlik mevzusunun ön plana çıktığı şu dönemde Seagate’in bizlere sunduğu ürünlerden ön plana çıkanı yeni güvenlik HDD’si Surveillance HDD. SV35 serisinin devmaı ve yeni bir nesli olan bu ürünlerle Seagate hem hard disk alanında ama özellikle de 7/24 HDD’lerde dünya liderliğini açık ara fark ile sürdürüyor.

Bu bağlamda Seagate Türkiye Ülke Müdürü İlknur Baydak ile yaptığımız röportajda güvenlik sektörünün büyüklüğünü ve Seagate’in bu sektör için çıkarttığı ürünlerle açık ara liderliğini ne kadar sağlamlaştırdığını öğrendik.

600 milyon dolarlık bu sektör için rakipleri ilk nesil ürünleri oluştururken Seagate’in Surveillance HDD ile yedinci nesle geçmesi zaten firmanın bu alandaki başarısını kanıtlıyor. Yeni ürün Surveillance HDD’nin de henüz yolun başında olan rakip ürünlere oranla %20 daha etkin performans sunması da onu pazarda bir anlamda ikamesiz ürün haline getiriyor.

Sn. İlknur Baydak ile Surveillance HDD ve güvenlik sektörü ile ilgili röportajımızı videomuzdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval