Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Turkcell 3G’li tablet festivali başladı!

2013 yılının sona ermesine kısa bir süre kala alışveriş temposu artıyor. Eğer şu sıralar bir 3G bağlantılı tablet almak istiyorsanız Turkcell sizleri “3G’li Tablet Festivali”ne davet ediyor. Konuyla ilgili detaylar, basın bülteninde sizleri bekliyor:

Basın Bülteni

Turkcell’den 3G’li tablet festivali

Turkcell, herkesi uygun koşullarda 3G’li tabletlerle buluşturmak için cazip bir kampanya başlattı. 3G’li tablet festivali kapsamında, 4 markaya ait 15 farklı cihaz 24 ay kontratla, ayda 19 TL’den başlayan fiyatlara sunuluyor. Merakla beklenen iPad Air ve Retina ekranlı iPad Mini’nin de yer aldığı kampanyada fiyatlara farklı seçeneklere göre 250MB’den sınırsıza kadar internet de dâhil

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 3G’li tabletleriyle bilgiye erişimde bir adım önde olmak isteyenler için 3G’li tablet festivali’ni başlattı. Uygun koşullarda 3G’li bir tablet sahibi olmak isteyen herkes, kontratlı ya da peşin ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında Turkcell müşterilerine sunulan 15 farklı cihaz arasında Apple’ın merakla beklenen tabletleri iPad Air ve iPad Mini Retina da yer alıyor.

ipad-air-hafiflik

Turkcell müşterileri, 3G’li tabletlere ayda 19 TL ile 79 TL arasında değişen fiyatlara ve faturaya ek 24 ay kontratla her ay 250MB internet içinde sahip olabiliyor. Ayrıca kontratlı tekliflerin 1GB, 4GB ve sınırsız internet dâhil paket seçenekleri de Turkcell’lileri bekliyor.

Hulusi Acar: Turkcell’de herkes için bir 3G’li tablet var
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:
“Teknoloji, yaşam biçimlerimizi ve alışkanlıklarımızı kökünden değiştirdi. Artık her an her yerde internete bağlı olma ayrıcalık değil büyük bir ihtiyaç. 3G’li tabletler bu ihtiyaca karşılık verdiği için çoktan lüks olmaktan çıktı. Biz Turkcell olarak gerçek mobilite için tabletlerin 3G’li olması gerektiğine inanıyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bilgiye ya da habere anında ulaşmak, müziğimizi ya da televizyonumuzu yanımızda taşımak ve mobil internet avantajını ekran genişliği ile birleştirmek için en uygun platform; tabletler. Turkcell tablet festivalinde öğrenciden, esnafa, ev hanımından, profesyonellere kadar herkese uygun bir 3G’li tablet var.”

hulusi-acar-turkcell

3G’li tablet festivalinde Samsung, Apple, Acer ve Huawei markalarının farklı modelleri yer alıyor. Kampanya kapsamında sunulan cihazlara Turkcell İletişim Merkezleri ya da www.TurkcellMagaza.com üzerinden sahip olmak mümkün.

Hediyeli tabletler

Turkcell’in 3G’li tablet festivalinde Huawei 7” ve 10” tabletlerin yanında 12 ay boyunca Akıllım Güvende; Samsung Tab 3 7 ve Tab 3 8’in yanında 3 ay boyunca Turkcell Müzik’ten ayda 15 şarkı indirme paketi;  iPad 2 64GB ve Samsung Note 8.0’ın yanında ise 3 ay boyunca Turkcell TV standart paket hediye ediliyor.

Kampanya kapsamında Yeni iPad, iPad mini ve iPad Retina’da da yüzde 10 ile 20 arasında değişen indirimler söz konusu.

Turkcell Tablet Festivali

CİHAZ

BAŞLAYAN FİYATLARLA (TL)

Huawei 7”

19 ₺

Acer Iconia B1-711

19 ₺

Huawei 10”

29 ₺

Samsung Galaxy Tab 3 7

29 ₺

Samsung Galaxy Tab 3 8

39 ₺

Samsung Galaxy Note 8.0

49 ₺

iPad Mini  (16GB/32GB/64GB)

55 ₺

Samsung Galaxy Note 10.1

59 ₺

iPad 4 Retina (16GB/32GB/64GB/128 GB)

69 ₺

Yeni iPad 3 (64GB)

69 ₺

iPad 2 (64GB)

69 ₺

iPad mini Retina (16GB/32GB)

69 ₺

Samsung Galaxy Note 10.1-2014 Edition

75 ₺

Acer Iconia W511

79 ₺

iPad Air (16GB/32GB)

79 ₺

Galeri: Ramon Bruin’in kaleminden çok gerçekçi üç boyutlu çizimler

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir