Sosyal medya

Haber

Türk Telekom’dan site içi ücretsiz konuşma hizmeti

Türk Telekom’un yeni hizmeti site içerisinde oturan kullanıcıları kapsıyor. Bu hizmet ile artık site içerisindeki Türk Telekom kullanıcıları birbirleriyle ücretsiz konuşabilecek. Kampanyanın tüm detayları için Türk Telekom’un basın bültenine göz atmanızı öneriyoruz.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, sitelerde oturan müşterilerine yepyeni bir hizmet sunuyor. Türk Telekom’un sunduğu “Site İçi Ücretsiz Konuşma Hizmeti” ile site sakinleri, kendi aralarında ve ortak kullanım alanlarıyla ayda 3 bin dakikaya kadar ücretsiz konuşabilecek. Türk Telekom müşterileri, herhangi bir taahhüt vermeden site içerisindeki komşularının yanı sıra bakkal ya da marketi ve sitenin güvenlik ekibini 7/24 ücretsiz arayabilecek.

TT Site ici Ucretsiz Kampanyasi

Sitelerde yaşayan Türk Telekom müşterilerinin bu hizmetten faydalanabilmesi için site yönetimiyle Türk Telekom arasında hizmete ilişkin bir protokol imzalandıktan sonra Türk Telekom’a başvuru yapması yeterli oluyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom satış noktalarından ve Müşteri Hizmetleri’nden ve Türk Telekom’un resmi internet sayfasından ulaşmak mümkün.

iPad Mini’ye dayanıklı kılıf: Muvit Snow Swivel

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir