Sosyal medya

Genel

Türk Telekom ile evden her yöne hesaplı tarifeler

Türk Telekom, bireysel müşterilerine değer yaratan çözümler sunmaya devam ediyor. Türk Telekom müşterileri, yeni Eko Paket tarifesi ile 29,90 TL’den, Maksi Paket tarifesi ile 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla evden hesaplı konuşmanın keyfini yaşıyor. Konuyla ilgili basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Türk Telekom ile Evden Her Yöne  Hesaplı Tarifeler

Türk Telekom yeni tarifeleri ile avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. Müşterilerine ihtiyaç duydukları tüm iletişim hizmetlerini en yüksek kalite ve katma değerle sunan Türk Telekom, mutluluğu evinize taşıyor.

Maksi Paket tarifelerini kullananlar şehiriçi, şehirlerarası, milletlerarası 1. kademe sabit hatları ve yurtiçi GSM aramalarını avantajlı bir şekilde yapıyor

Maksi Paket tarifelerini kullananlar şehiriçi, şehirlerarası, milletlerarası 1. kademe sabit hatları ve yurtiçi GSM aramalarını avantajlı bir şekilde yapıyor

Yeni tarifeleri ile Türk Telekom müşterileri ev telefonu üzerinden uygun fiyatlarla her yöne konuşma imkanı yakalıyor. Eko Paket ve Maksi Paket tarifelerini kullananlar şehiriçi, şehirlerarası, milletlerarası 1. kademe sabit hatları ve yurtiçi GSM aramalarını avantajlı bir şekilde yapıyor.Yeni Türk Telekom aboneleri ev telefonlarından dilediklerini Eko Paket ile 29,90 TL’den, ve Maksi Paket ile ise 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla arıyor. Maksi Paket tarifesini seçen Türk Telekom müşterileri 1000 dakika, Eko Paket’i seçenler ise 500 dakika her yöne ücretsiz konuşma şansı yakalıyor. 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval