Sosyal medya

Haber

TTNET’in Herkes İçin İnternet projesi İngiltere’de finale kaldı

TTnet akkılı ev

TTNET, Herkes İçin İnternet projesiyle kurumsal sorumluluk alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Ethical Corporation’ın “Responsible Business Awards” programında finale kaldı. Herkes İçin İnternet projesi geçtiğimiz yıl Birleşmiş Milletler’in Business Call to Action (BCtA) ağına Türkiye’den dahil edilen ilk proje de olmuştu. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

 

“TTNET’in Herkes İçin İnternet projesi İngiltere’de finale kaldı

TTNET, Birleşmiş Milletler’in BCtA ağına Türkiye’den katılan ilk şirket olmasını da sağlayan Herkes için İnternet projesiyle kurumsal sorumluluk alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından Ethical Corporation’ın “Responsible Business Awards” programında “En Etkili Ulusal Toplumsal Yatırım Programı” kategorisinde finale kaldı.

TTNET

TTNET, “En Etkili Ulusal Toplumsal Yatırım Programı” kategorisinde finale kaldı

TTNET, kendisini finale taşıyan Herkes İçin İnternet projesi doğrultusunda kalkınmada öncelikli bölgelerde, interneti online eğitim ile birleştiren ve yüz yüze internet okuryazarlığı eğitimleri de içeren paketi ile Türkiye’de internet kullanımını artırmayı hedefliyor.

İngiltere merkezli Ethical Corporation tarafından “En Etkili Ulusal Toplumsal Yatırım Programı” kategorisinde finalist gösterilen Herkes İçin İnternet adlı proje,  2013 yılında Birleşmiş Milletler’in Business Call to Action (BCtA) organizasyonu tarafından örnek gösterilmiş ve bu proje ile TTNET BCtA ağına kabul edilen ilk Türk şirketi olmuştu. TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya ise projeyi New York’ta düzenlenen toplantıda dünyanın önde gelen 82 şirketinin dâhil olduğu BCtA ağına tanıtmıştı.”

20 dolarlık Casio saati iWatch sandılar

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval