Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

T40 ile başlayan Turkcell – ESET işbirliği T50 ile sürüyor

ESET Mobile Security, Turkcell T50 kullanıcıları için 6 ay ücretsiz

Turkcell’in 4G özellikli yeni telefonu T50’yi tercih eden Turkcell aboneleri, mobil cihazlara yönelik kapsamlı dijital koruma sağlayan ESET Mobile Security ürününü 6 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekler. Mobil alanda Türkiye’nin ilk yerli üretim akıllı telefonu Turkcell T40 modeliyle başlayan Turkcell-ESET işbirliği, yoğun ilgi üzerine T50 ile devam ediyor. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“T40 ile başlayan Turkcell – ESET işbirliği T50 ile sürüyor

Turkcell ve ESET, bu yılın başında T40 akıllı telefonu kullanıcılarının dijital güvenliğine yönelik önemli bir işbirliğine imza atmışlardı. Şimdi abonelerine yeni ve gelişmiş özelliklere sahip T50 modelini sunan Turkcell, bu modelde de ESET’le beraber çalışıyor.

Benzersiz ve güvenli online deneyim

Herkese açık Wİ-Fİ noktalarında internet kullanıldığında, online alışveriş ve bankacılık uygulamalarında ya da çeşitli aplikasyonlar indirildiğinde dijital tehditlere karşı akıllı cep telefonlarının en yüksek korumaya sahip olması artık çok önemli.

ESET Mobile Security, Turkcell T50 kullanıcıları için 6 ay ücretsiz

ESET Mobile Security, Turkcell T50 kullanıcıları için 6 ay ücretsiz

ESET‘in mobil güvenliğe yönelik ürünü ESET Mobile Security, sürekli güncellenen kapsamlı koruma yapısı ve düşük bellek gereksinimli cihazı yormayan çalışmasıyla T50’yi en üst seviyede koruma altına alıyor. ESET Mobile Security, özellikle daha az güvenli ortamlarda mobil cihazların huzurla kullanılmasını sağlayarak dijital konfor sunmak üzere tasarlandı.

6 ay ücretsiz

Turkcell T50’yi tercih eden Turkcell aboneleri, ESET Mobile Security ürününü 6 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekler. T50 kullanıcıları, cihazda yer alan Kurulum Yöneticisi uygulaması içindeki Araçlar kategorisinden ESET Mobile Security’i indirebilirler.

Turkcell T50 kullanıcıları, telefonun HD kalitesinde görüntü sunan 5 inç’lik ekranı, dört çekirdekli 1.2 GHZ’lik işlemcisi, Android‘in son versiyonu Kitkat işletim sistemi, 13 MP’lik kamerası ve 4G özellikleriyle konfor yaşarken, ESET Mobile Security, yazılımıyla da dijital saldırılara karşı güvende olmanın keyfini sürecekler.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ön sipariş rekoru kırdı

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval