Sosyal medya

Donanım

Seagate sizi düelloya davet ediyor!

Eğer genel kültür ve teknoloji alanlarında bilginize güveniyorsanız, Seagate’in muhteşem ödüller dağıtacağı yarışmaya mutlaka katılmalısınız. Büyük ödülün Alienware oyun bilgisayarı olarak belirlendiği ödüllü bilgi yarışması hakkındaki detaylar, basın bülteninde sizleri bekliyor:

SEAGATE DÜELLOYA DAVET EDİYOR

Seagate Türkiye, Facebook üzerindeki SSHD Challenge isimli yeni yarışmasıyla her hafta ödüller dağıtmaya başladı. Genel kültür ve teknoloji sorularının olduğu yarışmanın sonundaki büyük ödül Alienware oyun bilgisayarı.

Seagate hibrit ürünlerinin özelliklerini yeni bir yarışma ile tanıtıyor. Genel kültür ve teknoloji sorularının olduğu yarışmada SSHD disklerin en önemli özelliği de kazanmak için çok önemli: Hız.

Yarışmacılar SSD ya da HDD kategorilerinden birisini seçerek yarışmaya başlıyor. HDD bölümünde şıklı sorular yer alırken, SSD bölümünde iki seçenekli yanıtlardan birisini seçmek gerekiyor. Yarışırken rakibiniz olduğunu da unutmayın!

seagate-duello

Daha önce yarışmış ve aynı sorulara yanıt vermiş yarışmacılar arasından rakibiniz otomatik olarak seçiliyor. Rakibin o anda yarışıyor olmasına gerek yok. Aynı soruların cevaplanma hızı ve doğru yanlış oranı rakibinizle aranızdaki puan farkını belirliyor. Puan aldıkça yarışılan seviye ve soruların zorluk derecesi de değişiyor. Zorlandığınız anlar için Facebook arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Onlar size joker ve pas hakları verebilir. Seagate’in hibrit disklerinin özelliklerini inceleyerek de ekstra puanlar kazanabilirsiniz.

4 hafta sürecek yarışmada her haftanın en yüksek puana ulaşmış iki ismi; 1. Hafta Backup Plus 1 TB, 2. Hafta Backup Plus Desk 4 TB, 3. Hafta Wireless Plus 1 TB, 4. Hafta ise Central 4 TB kazanacak. Yarışma sonucunda en yüksek puana erişen yarışmacı Alienware oyun bilgisayarı kazanacak. Kazanan ödülünü de kendisi belirleyecek, Alienware 17” Laptop ya da Alienware Aurora Masaüstü PC.

Yarışmak için: http://bit.ly/SeagateSSHDChallenge

PlayStation 4 kutusunun içinde neler var?

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval