Sosyal medya

Oyun

PS4’e Fallout 4 Modları Sonunda Geldi

Fallout 4 modları, PlayStation 4 için artık kullanılabilir durumda.

Geçtiğimiz aylarda Sony tarafından gelmesi izin verilmeyen modların, oyuncular tarafından büyük tartışmalara yol açması sonunda meyvesini verdi. Oyun içerisinde çeşitli gelişmeler ve eğlenceler sağlayan modların ilk başta, Bethesda tarafından tüm platformlara uyumluluk içerisinde gelecekleri duyurulmuştu. Ardından Sony, PS4 için bu modların, platformlarına istemedikleri neticesinde PS4 kullanıcıları mod hayallerinden mahrum bırakılmıştı. Sonucunda, çeşitli başlıklar altında bu durumun çözülmesini isteyen kullanıcılar, sonunda zaferi kazanmış gözüküyor.

PS4 için, 1.8 Güncellemesi adı altında gelen modları, an itibari ile oynayabilirsiniz. Yalnız, belirli kısıtlamalarla. Xbox One için mod indirme kotası 5 GB gibi bir boyutta iken bu durum PS4 için yalnızca 1 GB olarak kısıtlanmış şekilde. Ayrıca, doku iyileştirmeleri gibi oyunun performansına arttırmaya yönelik çeşitli modlar kullanım dışı olarak belirlenerek, oyuncuların bu modları kullanmaları kısıtlanmış durumda. Tüm bunlar sonucunda, sayıları Xbox One ve PC’den bir hayli az olan modların ileride artacağını umuyoruz.

Son olarak, Bethesda tarafından bir sonraki güncellemenin PlayStation 4 Pro için geleceği doğrulandı. 4K özelliklerini ekleyip, geliştirilmiş ışık ve grafikleri içerecek bu güncellemenin çıkış tarihi henüz bildirilmiş değil.

Güncelleme, bununla sınırlı değil. Ani çökmeleri, genel optimizasyon ve oyun içi performansı arttırıcı gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Güncellemenin tüm notlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Fallout 4 1.8 Güncelleme Notları: 

Yeni Özellikler: 

PS4 İçin Modlar.

Düzenlemeler: 

  • Genel optimizasyon ve oyun içi performansı arttırıcı gelişmeler.
  • Yükleme ekranları sonrası ses kayıplarının düzeltilmesi.
  • Ana ekrandaki ve yeni oyun girişindeki ani çökme sorunlarının giderilmesi.
  • Geliştirilme aşamasında olan Modlar artık puanlama sistemine tabi değil. Bundan sonra, Modlar yüklenildikçe puan alabilecek.
  • Modların yaratmış oldukları çökme sorunlarının giderilmesi.
  • Favori Modların doğru kategoride gösterilmemesi sorununun çözülmesi.
  • Bazı Mod resimlerinin hızlı şekilde bakıldığında resimlerinin yüklenmemesi sorununun giderilmesi.
  • Sentry Bot’ların yaratmış olduğu ses kayıplarının giderilmesi.

 

fallout

Gamer, Endüstri Mühendisliği Öğrencisi, Kitap, Film, Oyun ve Dizi Tutkunu, Fallout ve Assassin's Creed Serileri Favorileri.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun

Kerbal Space Program’ın genişleme paketi PS4 ve Xbox One’da!

Kerbal Space Program  oyunun yeni genişleme paketi konsol platformları olan PS4 ve Xbox One için bugün itibariyle yayında. Paketleri oyuncular, oyun marketlerinden satın alabiliyorlar.


İlginizi çekebilir: Youtube 2019 için en çok izlenen oyunlar listesini yayınladı!


Private Division ve Squad bugün yaptığı bir duyuru ile  Kerbal Space Program Enhanced Edition: Breaking Ground Expansion  ek paketinin artık PlayStation 4, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X de dahil tüm Xbox One cihaz ailesine geliyor.

Kerbal Space Program Enhanced Edition için beklenen bu ikinci genişleme, konsoldaki yeni ve halihazırdaki oyuncular için bolca taze içerik getiriyor.

Kerbal

Kerbal Space Program Enhanced Edition: Breaking Ground Expansion, oyuncuların oyun deneyimini geliştirmek yeni özellikler getiriyor. Genişleme paketi; menteşeler, rotorlar, pistonlar ve buna benzer çeşitli şekil ve boyutlarda tüm yeni robotik parça çeşitlerini sunuyor.

Bu yeni parçaların eklenmesi, her zamankinden daha karmaşık araçlar ve gemiler oluşturma yeteneği sunarak oyuncuların orijinal Kerbal Space Program Enhanced Edition sürümdeki yeteneklerinin ötesine geçmelerini sağlıyor.

Kerbal Space Program Enhanced Edition: Breaking Ground Expansion, oyuncuların gök cisimlerini keşfederken edindikleri deneyimi de değiştiriyor. Sistem genelinde gezegenlere dağılmış olan yeni yüzey özellikleri, roverlara tutturulmuş yeni bir robotik kol ile analiz edilebilecek. Bu yüzey özellikleri arasında cryovolkanlar, meteoritler, kraterler ve oyuncuların araştırması için daha birçok gizemli nesneler bulunuyor.

Kerbal

Private Division Yönetici Yapımcısı Michael Cook, “Kerbal Space Program, uzayı keşfetmekle ilgili anlayışları değiştirdiklerini belirtti: “Oyunu güncellemeye ve ona daha yüksek kalitede, harika KSP içeriği sağlamaya devam ederek, daha fazla oyuncunun ilgisini çekmeye ve bunların arkasındaki bilime olan ilgisini artırıyoruz.”

Devamını oku

İnceleme

ETS 2 Türkiye haritası | Türk yapımı F-Max ile İstanbul’a gidiyoruz!

ETS 2 Türkiye haritası | Türk yapımı F-Max ile İstanbul'a gidiyoruz!

Euro Truck Simulator 2 için beklenen ek paket Türkiye haritası çıktı! Road to the Black Sea ek paketi ile resmi olarak Türkiye haritası da ETS 2’ye eklenmiş oldu.


İlginizi çekebilir; ETS 2 için Türkiye haritası 5 Aralık’ta geliyor!


İstanbul’un Avrupa yakası, Edirne ve Tekirdağ şehirlerimizi ve Kapıkule sınır kapısını ekleyen ETS 2 Türkiye haritası DLC paketine Logitech G29 direksiyon seti ve vites ile beraber göz atıyoruz.

Road to the Black Sea ek paketi; https://hwp.to/ETS2Turkiye
F-MAx SimulasyonTürk ana konu; https://hwp.to/FMax
F-Max Steam atölye; https://hwp.to/FMaxSteam
SiSL mod Steam atölye; https://hwp.to/SiSL

ETS 2 Road to the Black Sea ek paketi ile beraber Romanya, Bulgaristan ve Türkiye haritaları ekleniyor. İstanbul, Edirne ve Tekirdağ dışında 17 şehir eklenen oyunda 10.000 km’den fazla yol eklenmiş olacak.

22 yeni firma ve 11 yerel firmanın eklendiği DLC paketinde tramvay, metrobüs gibi farklı ve hareketlı toplu ulaşım araçları da yer alacak. Bulgaristan’da ise at arabaları da görmek mümkün.

Devamını oku

Oyun

Youtube 2019 için en çok izlenen oyunlar listesini yayınladı!

Yazan:

Minecraft ve Fortnite’ın başı çektiği 2019 en çok izlenen oyunlar listesi Youtube tarafından yayınlandı.Video paylaşım devi her yıl,yılın özeti olarak kullanıcılara sunduğu Youtube Rewind 2019 verilerini yayınladı.


İlginizi çekebilir; The Outlast Trials çevrimiçi oynanabilecek!


 

Aile dostu yapısıyla bilinen Minecraft listede birinciliğiyle bu sene de kendinden bahsettirdi.Hintli T-Series ile verdiği birincilik mücadelesiyle hatırlayacağımız PewDiePie,Minecraft’ın bu dirilişine haziran ayında yayınladığı video ile büyük bir katkıda bulunmuştu.Listede ikinci sırada ise geçtiğimiz sene “En çok kazanan oyun” ünvanına sahip Fortnite yer aldı.

Fortnite’ın rakibi ve bu yıl 860 milyon dolar gelir elde eden PUBG MOBILE ise listede altı numara olarak kendine yer buldu,onun gerisinde 10. Yıl kutlamalarıyla ve yeni duyurularıyla gündemde kendine sık sık yer bulan Riot Games’in oyunu “League of Legends” yedinci numarada boy göstererek MOBA alanında bir dev olduğunu tekrar kanıtladı.

PUBG Mobile İndir

Listenin tamamı ise şu şekilde;

1.Minecraft
2.Fortnite
3.Grand Theft Auto
4.Garena Free Fire
5.Roblox
6.PUBG MOBILE
7.League of Legends
8.PlayerUnknown’s Battlegrounds
9.Brawl Stars
10.Mobile Legends:Bang Bang

Geçtiğimiz yıl Rewind 2018,izleyiciler tarafından eleştiri bombardımanına tutulmuş ve Youtube tarihinin en çok dislike alan videosu olarak hafızalarımıza kazınmıştı.2019 Youtube Rewind videosunun ise yarın yayınlanacağı açıklandı.

Peki siz 2019 Youtube Rewind En çok izlenen oyunlar listesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Devamını oku