Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

OnePlus 9 Pro İnceleme | Bir Amiralden Fazlası!

Yaklaşık 2 yıl gibi bir süredir OPPO Find X2 kullanan Aydoğan, şimdi ise BBK şirketi çatısı altındaki OnePlus’ın amiral gemisi olan modeli OnePlus 9 Pro’yu kullanıyor ve deneyimlerini aktarıyor.

Bir amiral gemisi telefona yakışan bütün özelliklere sahip olan OnePlus 9 Pro tasarım konusunda da iddialı bir model. HasselBlad ile yapılan anlaşma da cihazın kamera konusunda iddialı olduğunu imajını kullanıcıya en baştan yansıtıyor. IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip olan cihaz, bu sayede herhangi bir ıslanma vb. risklere karşı da koruma sağlıyor.

OnePlus 9 Pro’nun bize kalırsa en güzel yanlarından biri de, AMOLED ekranda 120 Hz tazeleme hızının yanı sıra 2K ekran çözünürlüğü sunabilmesi. 2K çözünürlüğe sahip panellerin yakın zamanda amiral gemisi klasmanındaki cihazlarda standart haline geleceğini ön görüyoruz. Bu trendin öncülerinden olan OnePlus 9 Pro da, ekran deneyimiyle kullanıcılarının gönlünü çelmeyi başarıyor. Ayrıca yüksek dokunma örnekleme hızıyla sadece içerik tüketimi anlamında değil, oyun anlamında da rakiplerinin önüne geçen cihaz; oyun severlerin de favorisi olmaya aday.

Ses tarafında iddialı hoparlörlere sahip olan OnePlus 9 Pro, sahip olduğu stereo hoparlörlerle de müzik keyfinizi artırabiliyor. Eğer akıllı telefonuyla sıklıkla müzik dinleyen bir kullanıcıysanız; OnePlus 9 Pro’nun bu yönden de beklentilerinizi karşılayabileceğinizi tahmin ediyoruz.

#OnePlus #OnePlus9Pro #Hasselblad

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval