Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Nokia’dan yeni taşınabilir şarj cihazları

Önemli bir buluşmaya gidiyorsunuz, yanınızda şarj cihazınız yok, telefonunuzun şarjı da bitmek üzere. Ne kadar kötü bir durum değil mi? Nokia bu duruma çözüm olacak yeni şarj cihazı DC-19’u tanıttı. 3200mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı, telefonunuz 1,5 kez şarj edecek gücü bünyesinde barındırıyor. 99,5mm uzunluğa ve 25,4mm çapa sahip olan bir silindir şeklinde görünen şarj cihazı, Eylül ayı içerisinde Avrupa’da 29 euro fiyatla satışa çıkacak. Bu cihazın sarı, beyaz ve açık mavi renk seçenekleri olacak.

dc-19

Taşınabilir şarj cihazının yanı sıra Nokia, bir de kablosuz şarj istasyonu tanıttı. Lumia telefonlarda bulunan kablosuz şarj teknolojisini kullanmak için tasarlanan şarj istasyonu, masanıza koyduktan sonra hayatınızı kolaylaştıracak cinstern bir ürün.  DT-601 kod adlı şarj istasyonu, 65mm çapa ve 9mm kalınlığa sahip.

dt-601

Üzerindeki yumuşak materyal sayesinde telefonunuza zarar vermeyen, ayrıca telefonunuzun düşmesini zorlaştıran Nokia DT-601, 1,5 metre kabloya ve sarı, açık mavi, parlak kırmızı, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip. Bu ilginç şarj istasyonu, Avrupa’da 29 euro fiyat etiketiyle Eylül 2013’te satışa çıkacak.

iPad 5′in bugüne kadarki en detaylı fotoğrafları sızdırıldı

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval