Sosyal medya

Sizin Yorumunuz

Nokia 8 – Sizin Yorumunuz (Serhat Alemdar)

Sizin Yorumunuz serimizin yeni konuğu Nokia 8 akıllı telefonuyla birlikte Serhat Alemdar oldu. Bakalım Serhat, telefonu ile ilgili nasıl deneyimler yaşamış? Siz de serimize konuk olmak isterseniz ersin@hwp.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Nokia 8 özellikler

Ülkemizdeki dolar kuru artışlarından etkilenmeyen Nokia 8, uzun süredir 2.000 TL bandında seyrediyor. Gücünü geçtiğimiz yılın amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 835’ten alan cihazda, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunuyor.

Nokia 8 Pro

5.3 inç boyutlu ekranda 1440 x 2560 çözünürlük sunan telefon, arka tarafında 13 MP + 13 MP olmak üzere ZEISS optiklerinin de kullanıldığı çift arka kamera ile geliyor. Son olarak telefonda 3090 mAh batarya olduğunu da belirtelim.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Yorumunuz

Xiaomi Mi 9 Lite – Sizin Yorumunuz (Toprak Aygün)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serisinde bu sefer Xiaomi Mi 9 Lite kullanıcısı olan Toprak Aygün konuğumuz oldu. Bakalım Toprak, telefonuyla ilgili bizlere neler anlatacak?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Xiaomi Mi Note 10 – Sizin Yorumunuz (Ulaş Çolaker)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizde bu sefer Xiaomi Mi Note 10 modeliyle Ulaş Çolaker konuğumuz oldu. Bakalım Ulaş Bey, akıllı telefonuyla ilgili bizlere neler anlatacak?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Galaxy A70 alan adamın dramı – Sizin Yorumunuz (Alperen Usta)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizin yeni bölümünde Galaxy A70 modeliyle Alperen Usta konuğumuz oldu. Alperen, neden Galaxy A70’den memnun olmadığını anlattı.

Devamını oku