Sosyal medya

Basın Bülteni

MSI CES 2022 için Hazırladığı Yeniliklerini Sanal Etkinlikte Sundu

MSI
PC markası MSI, tüketici elektroniği fuarı CES 2022 için hazırladığı  ürünleri MSI-VERSE adlı sanal online etkinlikte sundu. Online etkinlik MSI’ın tüketiciye zamandan ve mekandan bağımsız, interaktif ve kapsayıcı bir deneyim yaşatmasını sağladı.

MSI Pazarlama Genel Md. Yrd. Sam Chern, “Evrenin oluşumunun, zamanın ve uzayın ardındaki sırlar her zaman merakımızı cezbetmiştir. Estetik ve bilimin yardımı ile bu sırları anlamaya başlayabiliriz. Estetik ve teknolojiyi bir araya getirip yepyeni ürünler sunmak bizim ana değerlerimiz oldu. Üstün bir marka olarak MSI oyun ve tasarım serisi ürünlerini sürekli olarak yeniledi ve üst seviyeye taşıdı. MSI estetik, bilim, müzik gibi farklı alanları birbirine bağlayarak güçlü ve kapsayıcı bir atmosfer yaratıyor ve bunları kullanarak evreni anlamamıza, hatta taklit etmemize yardımcı oluyor ve bizi yeni Metaverse çağına taşıyor. Oyuncular ve içerik tasarımcılar için sınıfının en iyi ürünlerini sunan MSI kullanıcılara sınırlarının ötesine geçmede yardıma hazır. İster 2D, 3D tasarımcısı, ister VR kullanıcısı, ister kendi metaverse tasarımını yapan bir geliştirici olun, ürünlerimizin tamamında yüksek kaliteli, düşük gecikmeli bir performans bulacaksınız” dedi.
MSI-VERSE, 3 seriden oluşuyor: “Gaming”, “Content Creation”, ve “Business and Productivity”. Kullanıcılar MSI-VERSE üzerinden en yeni donanım ve yazılım çözümlerini keşfedebilir, canlı yayın etkinliklerine katılabilir, sanal puanlar toplayabilir ve son derece kapsayıcı ve interaktif bu etkinlik ile büyük ödüller kazanma şansı elde edebilirler. MSI’ın CES 2022 için hazırladığı en son ürün ve yenilikler şöyle:

MSI Stealth GS77 Gaming Laptop

MSI

Stealth GS77, en yeni 12.Nesil Intel® Core™ i9 işlemciler ve NVIDIA® GeForce RTX™ 30 serisi grafiklerle geliyor. Yüksek performansı ve ultra hafif tasarımı ile Stealth GS serisi hem oyuncu hem de iş insanı olan kullanıcılara  olasılıklar sunuyor. Öne çıkan özellikleri arasında Faz Değiştiren Sıvı Metal Yastık, 99.9WHr batarya kapasitesi ve WiFi 6E de bulunuyor.

MSI Raider GE76 Gaming Laptop

MSI
Raider GE76’nın  yüksek performansı ve sağlam yapısı, mekandan bağımsız bir oyun deneyiminin varlığını kanıtlıyor. En yeni 12.Nesil Intel® Core™ i9 işlemciler, NVIDIA® GeForce RTX™ 30 serisi grafikler ve Faz Değiştiren Sıvı Metal Yastık ile donatılan Raider GE76, oyunculara sırlarla dolu uzayı keşfetmelerinde rehberlik yapacak.

MSI Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition Gaming Laptop

MSI
MSI, Ubisoft’un Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction oyunu ile işbirliği yaparak yepyeni ve sınırlı sayıda üretilen Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition modelini de sunuyor. Bilinmeyen güçlerin istilası altında insanlığın son ümidi olan kullanıcı, gizlice geliştirilen bir silaha sahip: Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition. En yeni 12.Nesil Intel® Core™ i9 işlemcisi ve NVIDIA®
GeForce RTX™ 30 serisi grafikleiri ile nişan almaya, ateş etmeye ve konum değiştirmeye hazır olabilirsiniz.

MSI MEG Aegis Ti5 Gaming Desktop

MSI
Geleceğin trendlerini belirleyen ve geleneksel oyun makinesi konseptini yerle bir eden MSI MEG Aegis Ti5 yepyeni bir kullanıcı deneyimi getirecek. Aegis serisinin avangard tarzını benimseyen MEG Aegis Ti5’in tarzı daha da futuristik. MSI özel olarak dizayn ettiği Gaming Dial ile kullanıcıların ön panelden sistem değerlerine kolayca ulaşabilmesini sağlıyor. Ayrıca MEGAegis Ti 5 12th,12.nesil Intel® Core™ işlemciler ve en son NVIDIA® GeForce RTX™ 3090 ekran kartı ile geliyor. Bu sayede 3A oyunları akıcı bir şekilde oynayabilecek, son teknolojiye sahip MEG Aegis Ti5 ile yeni çağı keşfedebileceksiniz.

MSI MAG Trident S 5M Cloud Gaming Desktop

MSI
MSI MAG Trident S 5M Cloud Gaming Desktop, tek bir oyun kontrolcüsü ile kendinizi bulut tabanlı oyunların tamamen içinde hissettirecek. Özel “Game Stadium” uygulaması ile bulut oyunlar, mobil oyunlar ve Windows sisteminde birçok farklı platformda tek bir oyun denetleyici ile oynayabileceksiniz. Ayrıca eğlenceye devam etmenizi sağlayacak birçok yazılım da mevcut.
Ayrıca bunların dışında MSI Optix MPG321UR-QD Gaming Monitor, MSI Intel H670 / B660 / H610 Serisi Anakartlar, MSI’ın anakart ve PC kasaları, MSI SUPRIM Ekran Kartı, MSI GK71 Sonic Gaming Klavye gibi ürünlerde kullancıların beğenisine sunuldu.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval