Sosyal medya

Yazılım

Microsoft, Windows Insider Programını İşletmelere Açıyor

Microsoft bundan bir kaç yıl önce Windows Insider programını başlatmıştı ve o günden bugüne milyonlarca insan bu programa katıldı.

Microsoft’un bu programı başarılı olarak devam etse bile küçük bir problem vardı ve bu problem ortadan kalkıyor. Bugüne kadar Windows Insider programına katılabilmek için kişisel hesaplar ile giriş yapmak gerekiyordu. Büyük işletmelerin bilgi işlem bölümünde çalışanlar kişisel hesaplarını kullanıyordu ancak bugün Windows Insider Program for Business  duyuruldu.

Artık işletmeler Azure Active Directory hesabı ile Windows Insider Program for Business programına katılabilecek. Bunun için kullanılan bilgisayarda Yönetici hesabına sahip olmak gerekiyor. Program güncellemeden önce işletim sisteminde yer alan hataları bulmaya yönelik olduğundan bu izni almak gerekiyor. Yapılan açıklamaya göre işletmeler için daha fazla araç da gelecek. Kullanıcılar ilk olarak bu yılın sonbahar aylarında gelecek olan Redstone 3’ün ön kullanımına erişebilecek.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Burak Bilcen

Star Wars hayranı, Sherlock Holmes düşkünü, fantastik ve bilim kurgu meraklısı, teknoloji takipçisi. Fransızca nasıl öğretilir onu öğreniyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval