Sosyal medya

Donanım

Kingston, 220 ödüllü bilgi yarışması düzenliyor

Dikkatinize ve şansınıza güveniyorsanız, güzel bir haberle karşınızdayız. Donanım dünyasının dev ismi Kingston, toplam 220 ödülün dağıtılacağı bir bilgi yarışması düzenliyor. Konu hakkındaki detaylar ve katılım bilgileri, firma tarafından paylaşılan basın bülteninde sizleri bekliyor.

Kingston’ın geçtiğimiz günlerde dünya lansmanı yapılan ve eş zamanlı olarak Türkiye’de satışa sunulan yeni kablosuz depolama birimi MobileLite Wireless, Kingston.com.tr üzerinden yapılacak 5 soruluk bir bilgi yarışması ile sahiplerini bulacak. Tam 20 kişinin MobileLite Wireless kazanacağı yarışmada, 200 kişiye de Kingston’dan DataTraveler DT1G3 4 GB USB bellek hediye edilecek.

www.kingston.com/tr/landing/win_mlw221 adresindeki videoyu izleyip sorulara doğru yanıt veren toplamda 100. kişiye kadar her 5. kişi, Kingston’dan MobileLite Wireless kazanacak. Kingston’ın yenilikçi ürünü MobileLite Wireless’ı kazananlar dışında sorulara doğru yanıt veren ilk 200 kişi ise Kingston’dan 4 GB kapasiteye sahip DataTraveler DT1G3 USB belleğin sahibi olacak.

kingston-data-traveler

30 Kasım 2013 tarihine kadar Kingston.com.tr üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışmada, katılımcılar Kingston’ın yeni ürünü MobileLite Wireless hakkındaki 5 soruya doğru yanıt vermeye çalışacak. 20 kişinin MobileLite Wireless, 200 kişinin de DataTraveler DT1G3 4 GB USB bellek kazanacağı yarışmaya katılmak için MobileLite Wireless odağında hazırlanan videoyu izleyip, sorulan 5 soruya doğru yanıt vermeniz yeterli olacak. Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve katılmak için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: www.kingston.com/tr/landing/win_mlw221

Kingston MobileLite Wireless İnceleme

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval