Sosyal medya

Kim Kullanmak İster?

Kim Meizu Note 9 kullanmak ister?

“Kim Kullanmak İster?” serimizin yeni konuğu Meizu Note 9 olacak. Toplamda 5 kişi, 1 hafta boyunca Meizu Note 9 kullanacak ve iyi/kötü tüm deneyimlerini kanalımızda anlatacak.

Nasıl katılacaksınız?

Cihazı teslim almak ve daha sonra yine ofisimizde video çekmek için İstanbul’da ikamet ediyor olmanız gerekiyor. Başvuru için aşağıda paylaştığımız bağlantıdan gerekli bilgileri doldurup başvuru yapmanız yeterli.

Önemli not:

  1. “Kim Kullanmak İster?” serimize katılabilmek için HWP’nin İstanbul – Kavacık’taki ofisine gelmeniz gerekiyor. Ofisimizin açık adresine ve haritasına web sitemizin İletişim sayfasından (https://hwp.com.tr/iletisim) ulaşabilirsiniz.
  2. “Kim Kullanmak İster?” videolarını sadece hafta içi mesai saatlerinde çekebiliyoruz. O nedenle günlük yaşamınızın şartları (okul, iş vs) buna uygun değilse lütfen “Ancak hafta sonu gelebilirim”, “Bayram tatilinde gelsem, olur mu?” gibi taleplerde bulunmayın.
  3. “Kim Kullanmak İster?” serimize katılan arkadaşların (İstanbul içi veya İstanbul dışı) yol ücretlerini karşılamıyoruz ama çaylar şirketten 😉

 

“Kim Kullanmak İster Formu”

 

Meizu Note 9’un HepsiBurada’daki satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kim Kullanmak İster?

Kim Casper VIA G4 kullanmak ister? (VIDEO)

Yazan:

Kim Casper VIA G4 kullanmak ister?

Kim Kullanmak İster? serimizin yeni cihazı Casper VIA G4 olacak. Eğer siz de Casper VIA G4 kullanmak ve daha sonra fikirlerinizi ofisimizde anlatmak istiyorsanız katılım formunu doldurmanız gerekiyor.

“Kim Kullanmak İster Formu”

Nasıl katılacaksınız?

Cihazı teslim almak ve daha sonra yine ofisimizde video çekmek için İstanbul’da ikamet ediyor olmanız gerekiyor. Başvuru için yukarıda paylaştığımız bağlantıdan gerekli bilgileri doldurup başvuru yapmanız yeterli.

Devamını oku