Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

HTC’nin en hızlı cihazı Butterfly S tanıtıldı

Teknoloji devi HTC şu sıralar yoğun günler geçiriyor. Bir süredir amiral gemisi modeli HTC One’ın mini versiyonu için çalışmalarda bulunan HTC, geçtiğimiz gün de yeni ekonomik cihazı Desire 200’ü kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Tüm bunların ardından ise HTC şimdi de şu an için en hızlı cihazı olan Butterfly S’i tanıttı.

Üst seviye donanımı ile HTC’nin amiral gemisi modeli HTC One’dan bile daha hızlı olan Butterfly S, 4 çekirdekli 1.9GHz Snapdragon 600 işlemcisinden gücünü alıyor. 5 inç büyüklüğünde ve 1080p çözünürlüğünde ekrana sahip olan cihaz, HTC One’da kullanılan UltraPixel kameranın bir benzerine sahip. 2 GB RAM, 3,200mAh, 16 GB dahili depolama, BoomSound stereo hoparlör, Sense 5 ve Android Jelly Bean ise cihazın diğer özellikleri.

Belirtilene göre ilk etapta Tayvan’da satışa sunulması planlanan cihazın Tayvan’daki satış fiyatı 766 dolar. Avrupa’da satışa çıkıp çıkmayacağı henüz belli olmayan cihazın haliyle ülkemizde de satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Tabii satışa çıktığı takdirde satış fiyatının ne kadar olacağı da.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval