Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Hesaplı iPhone’lar onaylandı!

Çok uzun bir süredir teknoloji devi Apple’ın yeni bir strateji ile ucuz iPhone’lar üreteceği konuşuluyor. Bu konu ile alakalı bir çok sızıntı da yapılmıştı. Şimdi ise, parça tedarikçisi ETrade Supply’den konu ile alakalı oldukça önemli bir açıklama yaptı.

Daha önce iPhone 5 ve Blackberry Z10 ile ilgili doğru sızıntılar yapan firma, Apple’ın hesaplı bir iPhone modeli için çalışma içerisinde olduğunu açıkladı. Ayrıca yakın zamanda piyasaya sunulacak olan bu hesaplı iPhone ilk ve tek de olmayacak. ETrade’in belirttiğine göre Apple, ilerleyen zamanlarda daha çok giriş seviyesi akıllı telefon piyasaya sürecek.

Bu açıklama ile kalmayan tederikçi firma, Apple’ın neden böyle bir strateji uygulamaya başlayacağını da açıkladı. Firmaya göre, Apple üreteceği ucuz iPhone’la Samsung ile giderek açılan pazar payı farkını azaltmayı amaçlıyor. Bunun yanında üretilecek hesaplı iPhone’un Hindistan ve Çin gibi ülkelerde büyük rağbet göreceği ve yüksek satış rakamlarına ulaşacağına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval