Sosyal medya

Haber

GTA V’in resmi oynanış videosu yayınlandı

GTA V tüm dünyada son zamanların en çok beklenen oyunlarından birisi. Rockstar Games’in geliştirmiş olduğu oyun belirtildiği üzere Eylül ayında PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasada olacak. Şu ana kadar bazı oyun fuarlarında ve Rockstar Games’in arada yayınladığı oyun içi görüntüler ile az çok bilgi sahibi olduğumuz GTA V’in ilk resmi oynanış videosu ise bugün itibariyle yayınlandı.

Üç ayrı karakter ile tek bir hikaye üzerinden paralel olarak oynayabileceğiniz GTA V, kazandığınız paralar ile alışverişe çıkıp, kendinize dövme yaptırabileceğiniz, paraşüt ile atlayıp soyguna çıkabileceğiniz, dalış, bisiklet yarışı, araç modifikasyonu gibi sayısız seçeneği de sunan şaşırtıcı bir proje olmuş. Baştan sona açık dünya oynanışına sahip oyun, grafik teknolojisi olarak epeyce yol kat etmiş ve özellikle de uzak mesafeleri render etme konusunda başarılı bir iş çıkartmış.

GTA V’in yayınlanmasına az bir süre kaldı. O zamana kadar bekleyemem diyorsanız en azından yayınlanan oynanış videosunu izleyerek bir süre idare edebilirsiniz. İyi seyirler;

[youtube width=”500″ height=”300″]Ff2ISTQViaY[/youtube]

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval