Sosyal medya

Basın Bülteni

GN Netcom’un Jabra ürünleri Neotech güvencesiyle Türkiye’de

Tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteren Index Grup şirketlerinden Neotech, iletişim çözümleri kategorisinde Bluetooth teknolojisini Jabra markası ile hayatımıza kazandıran Danimarka merkezli GN Netcom şirketiyle distribütörlük anlaşması imzaladı.

Son kullanıcıya yönelik olarak üretilen teknolojik ürünleri geniş bayi kanalı sayesinde en uygun şekilde tüketiciler ile buluşturmayı hedefleyen Neotech, iletişim çözümlerinde küresel bir saygınlığa sahip olan GN Netcom şirketi ile distribütörlük sözleşmesi imzaladı.

jabra-kulaklik

Bu anlaşma kapsamında Neotech, bundan böyle firmanın birbirinden yenilikçi ve şık kulaklıkları ile kesintisiz ve kablosuz konuşma ve müzik dinleme imkanı sunan Jabra markalı bluetooth kulaklık ve bluetooth hoparlörlerin Türkiye genelinde dağıtımını üstlenecek. Neotech, imzaladığı bu anlaşma ile ürün portföyünü önemli ölçüde genişletmeyi ve yaygın iş ortakları kanalıyla satışlarını daha da artırmayı hedefliyor.

Gelişmiş iletişim çözümleri tasarımında 140 yıllık deneyime sahip olan GN Netcom markası, dünyanın birçok yerinde bulunan ofisleri ile kendi bünyesinde 875 kişiyi istihdam etmektedir. Jabra ürünleri inovasyon ve tasarım alanında başta Red Dot Mobile olmak üzere pek çok ödüle sahiptir.

Whatsapp tam gaz büyümeye devam ediyor

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval