Sosyal medya

Giyilebilir Teknoloji

Gearbest.com'dan muhteşem bir akıllı saat indirimi

Gearbets.com’dan akıllı saat fırsatları devam ediyor. Pek çok ürünü oldukça uygun fiyata bulabileceğiniz sitede şimdi NO.1 D3 akıllı saat 27 Kasım’daki çıkış tarihinden önce ön siparişe açıldı.

1.22 inç dokunmatik HD ekranı bulunan ve dahili kameraya sahip olan bu saat kendi SIM kartı sayesinde çağrı alıp yapamaya da imkan sunuyor. NO.1 D3 ile telefon listenize erişebilir, mesajlarınızı okuyabilir, müzik dinleyebilirsiniz.

reklam
MSI reklamı

Saatte ayrıca kalp atış takibi, uyku takibi, adım ölçer gibi özellikler de mevcut.

Üstelik bütün bu özelliklere sahip olan NO.1 D3 sadece 22.99 dolardan ön siparişte. Tam %59 oranında indirim alan cihaza bu fiyata sahip olmak için oldukça uygun bir fırsat.

 

 

1445817434090-P-3316162

Sayfalar: 1 2 3

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apple

Apple Glass, alışveriş yapanlar için karşılaştırma bilgilerini görüntüleyebilir!

Apple Glass

Apple Glass ile ilişkili olduğu düşünülen bir patent başvurusu ortaya çıktı. Başvurunun detayları, bu gözlüğün bize karşılaştırma bilgisi sunabileceğini gösteriyor.


İlginizi çekebilir: iPhone 12 Pro ile çekilen video büyüledi

reklam
MSI reklamı

Apple Glass, alışveriş yapanlara bilgi sağlayacak!

Apple tarafından gelen son bilgilere göre, gelecekte bir mağazaya girdiğimizde iki ürün arasında karar veremezsek, bunları yan yana tutabilir ve “Apple Glass“ın bizim için bu ürünleri karşılaştırmasını sağlayabiliriz.

Süpermarketlerde hepimiz birim fiyatlandırma yapmaya çalışmışızdır. Bu esnada büyük paketin aslında küçük olandan daha iyi olup olmadığını anlamaya çalışıyoruz. Bu karşılaştırmayı zor bir şekilde yapmak ve tercihen bizim için hangisi daha pahalıya mal olursa onu satın alma olasılığını arttırmak tüm perakendecilerin çıkarlarına uyuyor.

Şimdi sadece bir dakika bekleyin, diyor Apple. Yeni açıklanan bir patent başvurusunda Apple, “Apple Glass” gibi bir aygıtın devreye girerek yardım edebileceği bir sistemden bahsediyor. Golnaz Abdollahian ve Earl M. Olsen’e atfedilen “Ürün Karşılaştırma Teknikleri“, bazen basit ama önemli bilgilerin tüketiciye gösterilmediğine işaret ediyor.

Apple Glass

Apple, “İki benzer ürün hakkındaki bilgileri karşılaştırmak, ilgili ürün paketlerindeki farklı etiketlemelerden gelen bilgilerin bir araya getirilmesini gerektirebilir” diyor. “Bazen ürün hakkında daha ayrıntılı bilgiler fiziksel olarak ürün ambalajında bulunmayabilir” diye de ekliyor.

Sonuç olarak, Apple “ürün bilgisi sağlama” için tüketicilere bir yol öneriyor. İki öğeyi birbirine yeterince yakın tuttuğunuzda, “Apple Glass” bu hareketi anlayacak ve tetiklenecektir diyor patent bilgisinde. Aynı zamanda Apple, sensör görüş alanındaki birinci ürünün yanına diğer bir ürün getirildiğinde bunun tespit edileceğini ve ürün karşılaştırmasının bu esnada başlayacağını söylüyor. Karşılaştırma bilgilerinin de birinci ürün ile ikinci ürün arasında bir yerlerde gözükeceği varsayılıyor.

Apple Glass

Olağanüstü derecede benzer iki veya daha fazla öğe ile karşı karşıya olduğunuzu varsayalım. Örneğin, iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max. Bu esnada Apple Glass bir özellik sayfası, özet bir grafik ve hatta Top Trumps tarzı bir karşılaştırma listesi görüntülenmesini sağlayacak.

Abdollahian daha öncesinde de sanal nesnelerin gerçek dünyadaki öğelerin yanında konumlandırılması üzerinde çalışmıştı. Olsen’in ise, AR ve CGR ortamlarında gezinmeye yardımcı olmak için dijital asistanları kullanma konusunda önceden yaptığı çalışmalar olduğu biliniyor.

Devamını oku

Giyilebilir Teknoloji

Youtube Müzik, Apple Watch serisi için artık kullanılabilir!

Yazan:

Youtube Müzik, Apple Watch serisi için artık kullanılabilir!

Google, giyilebilir cihazlar için kendi geliştirmiş olduğu Wear OS platformundan önce Apple Watch ailesini Youtube Müzik desteğine kavuşturuyor. Google, Apple Watch kullanıcılarına daha çok önem veriyormuş gibi görünüyor.


İlginizi çekebilir: YouTube koronavirüs aşılarıyla ilgili yanıltıcı videoları kaldıracak

reklam
MSI reklamı

Youtube Müzik platformuna her geçen gün daha fazla kullanıcıyı dahil etmeye çabalayan şirket, farklı işletim sistemleri için de çalışmalarına devam ediyor. PhoneArena’da yer alan habere göre kendi geliştirmiş olduğu Wear OS’i pas geçen Google, Apple Watch kullanıcıları için Youtube Müzik uygulamasını kullanıma sunuyor. Watch kullanıcıları bu sayede direkt olarak saatleri üzerinden çalma listelerini görüntüleyip istedikleri şarkıyı seçerek parçayı ileri veye geri alabilecekler. Ancak tüm bu yeni özelliklerden faydalanmak için kullanıcıların Youtube Müzik Premium abonesi olmaları, iPhone ve bir Watch 3 serisi ya da üzeri cihaza sahip olmaları gerekiyor. Güncellemelerin tamamlanmasıyla beraber kullanıcılar akıllı saatleri üzerinden Youtube Müzik uygulamasına ve kontrollerine erişebilecekler.

Youtube Müzik, Apple Watch serisi için artık kullanılabilir!

Youtube Müzik yakında Wear OS için de kullanılabilir olacak

Bunların haricinde Google, getirdiği yeni özellikle beraber tek tuşla hoparlörler üzerinden parçalar oynatılabilecek. Watch serisi için Youtube Müzik uygulamasını getiren Google, Wear OS cihazlarına da uygulamayı pek yakında sunacak. Tüm bu atılımlarla beraber şirket Youtube Müzik platformunun daha fazla kullanıcı tarafından tercih etmesini hedefliyor. Bu gelişlerin platforma fayda saplayıp sağlamayacağını ilerleyen süreçte görmüş olacağız.

Devamını oku

Aksesuar

Beats Flex kablosuz kulaklık satışa çıktı, fiyatı 549,00 TL!

Beats Flex

Dün gerçekleşen Apple etkinliği sırasında Beats by Dr Dre, Beats Flex isimli yeni düşük maliyetli kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürdü.


İlginizi çekebilir: MagSafe, iPhone 12 aksesuarlarıyla geri döndü!

reklam
MSI reklamı

Beats Flex tanıtıldı!

Apple’ın Beats markası, önceki BeatsX kulaklıklarına bazı güncellemeler ekleyen ancak 549,00 TL fiyat etiketi ile gelen Beats Flex kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürüyor. Yeni fiyat, onları Apple’ın kablosuz kulaklık ekosistemine girmenin en ucuz yolu haline getiriyor. Bu, Apple’ın artık iPhone’larla birlikte kutuya kulaklık dahil etmemesi nedeniyle önemli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Beats Flex

BeatsX’te olduğu gibi yeni Beats Flex kulaklıklarda da iki kulaklık arasında boynun etrafını saran ve bazı fiziksel kontrollere erişim sağlayan bir kablo bulunuyor. Beats Flex dört renkte satışa sunulacak; Beats Siyahı, Yuzu Sarısı, Duman Grisi ve Alev Mavisi. Beats Siyahı ve Yuzu Sarısı bugün sipariş alımlarına açıldı. Duman Grisi ve Alev Mavisi renkleri ise 2021’in başlarında satışa sunulacak.

Beats Flex ne gibi özellikler sunuyor?

Beats Flex’te, zengin ve hassas bas tepkisiyle sıra dışı stereo ses ayrımı elde edebilmeniz için çift odacıklı akustik tasarım ve tescilli bir katmanlı sürücü teknolojisi kullanıyor. Lazer kesimli mikro havalandırma sistemi kulak basıncının azaltılmasını, optimize edilmiş sürücü açısı ise seslerin temiz ve net duyulmasını sağlıyor. Gelişmiş bir dijital işlemci, hassas ve duygu dolu bir dinleme deneyimi için sesleri hassas bir şekilde ayarlıyor.

Tasarım tarafında Beats Flex, kulaklıkları bağlamak için dayanıklı Nitinolden yapılmış hafif ve rahat bir Flex-Form kabloya sahip. BeatsX’te olduğu gibi, Beats Flex kulaklıklar, kullanılmadıklarında boynunuzun etrafında güvenli bir şekilde kalmalarını sağlamak için manyetik olarak bir araya gelebiliyorlar. Genel olarak da Beats Flex, BeatsX’ten yüzde 8 daha hafif olarak tasarlanmış.

Beats Flex

Beats Flex ayrıca otomatik çalma/duraklatma desteğine sahip, kulağa takıldığında çalmayı başlatıyor ve boyna takıldığında çalmayı durduruyor. Dört kulaklık ucu seçeneğiyle de kişiselleştirilmiş bir uyum sunuyor.

Önceki BeatsX’te olduğu gibi, Beats Flex, Apple’ın cihazlarıyla hızlı eşleşmeyi destekleyen W1 çipini barındırıyor ve cihazlar arasında hızlı geçiş için iCloud senkronizasyonunu destekliyor. İki adet uyumlu Beats veya AirPods kulaklığının aynı cihaza bağlanmasına ve ses paylaşımıyla aynı anda 2 farklı kulaklıktan tek cihazda müzik dinlemeye de imkan sağlıyor.

Beats Flex

Beats Flex kablosun üzerindeki kontroller, rüzgar gürültüsü azaltma ve ses netliği optimizasyonuna sahip yerleşik bir mikrofonun yanı sıra ses seviyesini ayarlama, çalmayı kontrol etme, telefon görüşmeleri alma ve Siri’ye erişim kontrolleri sunuyor.

Beats Flex, tek bir şarjla 12 saate kadar dinleme süresi sağlıyor ve Apple veya Android kullanıcıları için maksimum uyumluluk sağlamaya yardımcı olmak için USB-C kullanarak şarj oluyor. Pil seviyesi düşük olduğunda 10 dakikalık Fast Fuel şarj ile size 1,5 saat ses çalma süresi sağlayabiliyor.

Devamını oku

HWP COIN’den Haberler