Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Galaxy Note 3’ün Türkiye fiyatı belli oldu!

Samsung Galaxy Note 3’ü sabırsızlıkla bekleyenlerden biriyseniz, sizleri çok sevindirecek bir haberle karşınızdayız. Bugüne kadar birçok firma tarafından ön siparişe sunulan, ancak fiyatı belirtilmeyen Galaxy Note 3’ün Türkiye satış fiyatı, Teknosa tarafından duyuruldu. Teknosa, Galaxy Note 3’ün 32GB’lık modelini 2199TL fiyatla ön siparişe sunduğunu müjdeledi. Üstelik Teknosa’dan Galaxy Note 3 satın alan ilk 100 kişiye, 799TL değerinde Galaxy Gear akıllı saat hediye edileceği belirtildi. Bu doğrultuda, Galaxy Note 3 ile birlikte Galaxy Gear’ın da fiyatı belli oldu.

galaxy-note-3-teknosa

Samsung Galaxy Note 3’te 5,7 inç boyutlu full HD ekran, 1,9GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemci, 13MP arka kamera, Android 4.3 işletim sistemi ve 3.200mAh pil bulunuyor. Bu telefon, 3GB RAM ile piyasaya çıkan ilk akıllı telefon ünvanına sahip. Galaxy Note 3 ayrıca, yanında gelen S-Pen kalemi ve S-Pen uygulamalarıyla farklı bir kullanım tecrübesi vaat ediyor.

Teknosa’nın Galaxy Note 3 kampanya koşulları şu şekilde belirtildi:

KAMPANYA KOŞULLARI

Samsung Galaxy Gear Hediye kampanyası Samsung Galaxy Note III Akıllı Telefon ürününü 17-27 Eylül tarihleri arasında ön sipariş veren ilk 100 müşteri ile sınırlıdır.Samsung Galaxy Note III 28 Eylül tarihinde stoklara girip gönderilecektir. Samsung Galaxy Gear hediyesi 15 Ekimden sonra Teknosa tarafından adresinize gönderilecektir. Samsung Galaxy Gear sadece siyah renkte gönderilecektir. Hediye bedeli nakit olarak talep edilemez. Teknosa ve Samsung kampanya tarih ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güncelleme: Teknosa ile birlikte Turkcell Mağaza’da da Galaxy Note 3 satış fiyatı ortaya çıktı. Turkcell, Galaxy Note 3’ün 32GB’lık modelini aynı şekilde 2199TL’den satıyor.

turkcell

LG Nexus 5 ve Android KitKat açılış ekranı görüntülendi!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval