Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Fotoğraflarınıza hayat verin: Snapseed

Snapseed
Snapseed

Snapseed ile fotoğraflarınıza hayat verin.

 

Akıllı telefonların belkide en çok kullandığımız özelliği yüksek çözünürlüğe sahip kameralarıdır. Artık megapiksel değeri olarak kameralar fotoğraf makineleri ile boy ölçüşebiliyor. Fakat yine de biraz fotoğraflar üzerinde oynamak gerekiyor. İşte tam bu noktada Snapssed yardımınıza koşuyor.

Snapseed oldukça başarılı ve gelişmiş bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Özellikle Instagram fenomenleri arasında oldukça yaygın. Diğer fotoğraf düzenleme uygulamaları ile aynı özelliklere sahip olmasına rağmen kalite açısından bir tık daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Otomatik düzeltme, bulanıklaştırma, netleştirme, kesme gibi özelliklerin yanında çok güzel filtrelere de sahip. Üstelik bu filtreler kendi içerisinde de çeşitlilikler gösterebiliyor. Örneğin; siyah beyaz yapmak istediğiniz bir fotoğraf için 6 farklı filtre uygulayabilirsiniz. Genel anlamda filtrelere de baktığımız zaman siyah beyaz, vintage, drama, HDR, grunge, tilt-shift, retrolux yer alıyor. Bununla beraber fotoğraflarınıza dilediğiniz gibi çerçevelerde ekleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı Google Play’den ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Android 4,0 ve üzeri bütün sürümlerde sorunsuz olarak çalışmakta. Hatta sadece akıllı telefonunuzda değil, tabletinizde de kullanabilirsiniz. Uygulama şuan için kullanıcılarından 5 üzerinden 4,4 puan almış durumda ki bu diğer fotoğraf uygulamalarına göre oldukça iyi bir puan. Maalesef şimdilik Türkçe dil desteği yok. Fakat Türkiye’de ki kullanıcı çokluğuna bakılırsa yakın zaman içerisinde Türk kullanıcılarını da unutmayacakları kesin.

Uygulamaya buradan erişebilirsiniz.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Uğur Karapaça

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval