Sosyal medya

Kripto Para

Ebang, Yeni Zelanda için dijital finans platformu kurmaya hazırlanıyor

Ebang

Ebang genişleme planlarında hızla ilerliyor. Çin’in büyük bir Bitcoin madencilik ekipmanları şirketi olan Ebang, yerel bir dijital varlık finans platformu kurmak için Yeni Zelanda‘da finans şirketi almayı planlıyor.

İlginizi çekebilir: Rusya Bankası CBDC geliştirme olanağını açıkladı

Ebang

Ebang International Holdings, tarafından 14 Ekim tarihinde yapılan duyuruya göre isimsiz bir şirketin tüm hisselerini satın almak için çalışmalara başladı. Yeni Zelanda merkezli şirket finansal aracılık ve varlık yönetimi hizmetleri sunuyor. Her iki taraf arasında resmi imzaların daha atılmadı ve şirketin satış işlemleri sonuçlanmadı. Ebang yöneticileri, potansiyel anlaşma için her iki tarafın anlaşma şartlarında uzlaşmaya vardığını açıkladı.

Ebang CEO’su Dong Hu, “Blockchain teknolojisindeki uzmanlığımızla Singapur, Kanada ve Yeni Zelanda’ya yaptığımız son genişlemelerden yararlanarak internet tabanlı, lisanslı bir ticaret platformu oluşturma hedefimize doğru dev bir adım attık. Yeni Zelanda’daki bu projemizde de profesyonelliğimiz ön planda olacak. Yenilikçi ve kullanışlı ticaret hizmeti sunmak istiyoruz.” dedi.

Ebang, Haziran 2020’de Nasdaq‘da listelenmeye başladı. Firma Nasdaq tarafından halka açılan ilk kripto para madencilik ekipmanı şirketi oldu. Firma kripto para madenciliği, dijital varlık finans hizmet platformları başta olmak üzere diğer birçok kripto para hizmeti sunmayı amaçlıyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Osman Yılmaz

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval