Bu yazıda neler var?

Bahar Temizliği için MediaMarkt’a!

Çeşit çeşit süpürge, küçük ev aletleri ve daha pek çok elektronik ürün işin uzmanı MediaMarkt’ta!


Bahar geldi hoş geldi. Fakat temizliği? Bildiğiniz üzere bahar gelince herkes evinde bir temizlik operasyonu başlatıyor. Peki temizlik yaparken gerekli araç gereç ve aletleri neler? Sizlerin de bu konu da eksiğiniz var ise sizler için hazırladığımız ürünler ile birlikteyiz. Sizim için oluşturduğumuz liste:

PHILIPS GC4902/20 Azur Buharlı Ütü

PHILIPS ev aletleri konusunda kendini kanıtlayan markalardan birisi. Burada da Azur Buharlı Ütüsü ile öne çıkıyor. 2800W maksimum gücü olan bu ütü 3 kademe buhar basıncına sahip. 300 ml’lik su haznesiyle birlikte hızlı ve kolayca ütü yapmanıza olanak tanıyor. Eğer siz de PHILIPS Buharlı Ütüye göz atmak ve 899 TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Kampanyanın 28 Mart’a kadar olduğunu unutmayın!

PHILIPS GC9640/60 Buhar Kazanlı Ütü

Normal buharlı ütülere göre daha fazla esneklik sağlayan kazanlı ütüler, ev araç gereçleri üreten markalardan PHILIPS tarafından da üretiliyor. 2400 W maksimum gücü olan buharlı ütü 1.8 litrelik geniş su haznesiyle oldukça kullanışlı. Enerji Tasarrufu, Akıllı Çip Teknolojisi, Güvenli Otomatik Kapanma, Güvenli Bekleme, Sessiz Buhar Teknolojisi, Değişken buhar ayarları gibi birçok fonksiyonuyla sizlere yardımcı olan PHILIPS Buhar Kazanlı ütüye siz de göz atmak ve 2499 TL’ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz.  Kampanyanın 28 Mart’a kadar olduğunu unutmayın!

TEFAL TY6993 X-Pert 3.60 V Animal Care Kablosuz Bataryalı Şarjlı El Süpürgesi

Birçok evin şimdiden olmazsa olmazı haline gelen el süpürgeleri pratikliği ile öne çıkıyor. Standart elektrikli süpürgelere göre esneklik sağlarken zamanda da tasarruf ettiriyor. Zamandan tasarruf etmek ve yerden tavana kadar evinizin her yerini temizlemek için 45 dakikaya varan kablosuz kullanım süresi sunan süpürge ayrıca 86 dB sesiyle de sizleri ve çevrenizdekileri de rahatsız etmiyor. Birçok farklı alanda kullanabileceğiniz TEFAL El süpürgesine siz de göz atmak ve 2499 TL’ ye satın almak isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Kampanyanın 28 Mart’a kadar olduğunu unutmayın!

Yukarıda öne çıkan ürünler haricinde bu döneme özel ürünlere göz atmak için de buradaki linke bakabilirsiniz.

Bu haber MediaMarkt katkılarıyla hazırlanmıştır

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.