Sosyal medya

Basın Bülteni

ASUS, ROG RX Anahtarlar İçin PBT Doubleshot Tuş Başlığı Setini Duyurdu

ROG PBT

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG RX anahtarları için PBT Doubleshot Tuş Başlığı setini duyurdu. Övgü kazanan ROG RX Optik Mekanik Anahtarlar bu yeni set ile bir üst seviyeye taşınıyor. ROG RX optik mekanik anahtarlara sahip klavyelerle uyumlu olan bu yeni tuş başlıkları, benzersiz bir his ve uzun ömürlü dayanıklılık için birinci sınıf polibütilen tereflatat (PBT) adlı termoplastik malzemeden üretildi. Gelecekten ilham alan kusursuz ROG sembolleri ve her tuşta aydınlatma imkanı veren yarı saydam kaplama ile benzersiz bir görünüm elde ediliyor.


İlginizi çekebilir: AŞIK OLUNACAK BEYAZ ANAKART! | ASUS ROG Maximus Z690 Formula


PBT tuş başlıkları yüksek dayanıklılık sunuyor

Sağlam bir yazı hissi ve uzun ömürlü dayanıklılık için yüksek kaliteli PBT malzemesiyle üretilen bu birinci sınıf tuş başlıkları ayrıca yüzey aşınmasına ve parlamaya karşı son derece dirençli ve uzun süre yeni hissini koruyor.

ASUS ROG PBT

Çift döküm kalıplı başlıklar aydınlatmanın parlamasına izin veriyor

Hassas çift döküm kalıp süreci sayesinde tuş başlıkları yarı saydam bir yapıya kavuşuyor. Kusursuz ROG sembolleri ve kesintisiz aydınlatma, ROG hissini sonuna kadar veren benzersiz bir estetik görünüm oluşturuyor.

ROG PBT Doubleshot Tuş Başlığı Seti, ROG RX anahtarlara sahip tüm klavyelerle uyumlu. Pakette yer alan özel ROG tuş başlığı çıkarma aracıyla kurulum son derece kolay.

ASUS ROG PBT

ROG RX anahtarlar için ROG PBT Doubleshot tuş başlığı seti: https://rog.asus.com/keyboards/keyboards/pbt-keycaps/rog-pbt-doubleshot-keycap-set-for-rog-rx-switches-model/

ROG RX anahtarlar: https://rog.asus.com/microsite/ROG-Keyboard-Switch/ROG-RX/

ROG Strix Scope RX Klavye: https://rog.asus.com/keyboards/keyboards/aura-rgb/rog-strix-scope-rx-model

ROG Claymore II Klavye: https://rog.asus.com/keyboards/keyboards/aura-rgb/rog-claymore-ii-model/

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval