Sosyal medya

Haber

Assassin’s Creed Rogue: Ubisoft’tan ihanet dolu yeni bir AC oyunu

Assassin's Creed Rogue

Ubisoft Assassin’s Creed serisine hızlı bir şekilde devam ediyor. Daha biz üçüncü oyunu oynarken Black Flag’i, Black Flag’i oynerken de Unity’i duyuran firma şimdi daha Unity’nin tam olarak neye benzediğini bile anlamadan resmi olarak Assassin’s Creed Rogue’u doğruladı.

PS3 ve Xbox 360’a gelecek olan oyun 11 Kasım’da çıkacak. Assassin’s Creed: Unity’den iki hafta sonra çıkacak olan oyun onun gibi yeni nesil konsol ve PC’ye çıkmaycak.

Assassin’s Creed Rogue klasik olarak beklenen Wii U için de mevcut olmayacak maalesef. Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen oyuna Singapur, Montreal, Quebec, Chengdu, Milan ve Bükreş stüdyoları da yardım etmiş.

Yeni Kuzey Amerika’da bir yerde geçen oyun 18. yy’da 7 yıl savaşlarından sonraki bir dönemi yansıtacak. Aşağıda videosunu gördüğümüz oyun bizleri Kuzey Atlantik’in donmuş topraklarından Appalachian River Valley ve New York’a kadar taşıyacak gibi.

Oyunun en büyük özelliği ise Templar olarak oynayacak olunması. Shay Patrick adında bir karateri yönettiğimiz Assassin’s Creed Rogue’da birliğine ihanet edeip tapınakçılara geçen bir suikastçıyı canlandırıyoruz. Yönetmen Martin Cpel bu oyun için şunları söyledi:

“Assassin’s Creed Rogue, AC3 ile başlayan ve Black Flag ile devam eden Kuzey Amerika sagasını tamamlayacak. Bunun yanında eski nesil konsol sahiplerine hayranların sürekli istediği Templar yönetme fırsatını ayrıcalıklı bir şekilde sunacak.

 

Rus hackerlar 1.2 milyar kullanıcı adı ve şifre ele geçirdi

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval