Sosyal medya

Giyilebilir Teknoloji

Apple Watch ile Powerpoint desteği geldi

Daha önce Apple Watch‘a OneDrive desteği veren Microsoft, bugün iPhone güncelleştirmesiyle beraber Apple Watch ile Powerpoint sunumlarını yönetebilmeyi mümkün hale getirdi. Baktığımız zaman aslında Apple Watch‘un kullanım alanı içerisinde en işe yarar uygulamalardan biri olan Powerpoint, bu güncellemeyle beraber akıllı saatinizi kullanarak sunumlarınızda sayfalar arası geçiş gibi kullanışlı özelliklerden faydalanabilir hale geldi.

apple watch (5)

Her ne kadar sunumları iPhone ve Apple Watch entegrasyonu ile kontrol etmek yararlı olsa da şimdilik Microsoft aynı desteği PC‘ye ya da Mac‘e vermedi. Apple Watch ile sunum yapmak isteyen kullanıcılar şu anda iPhone‘la sınırlandırılmış durumdalar. Ancak benzer bir uzaktan kontrol servisinin PC bağlantısıyla WP veya Android cihazla kontrol etme özelliğinin var olduğunu düşünürsek, yakında Apple Watch ile PC veya Mac üzerinden kontrol etme desteği de gelebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval