Sosyal medya

Basın Bülteni

Apple Premium Reseller Troy’dan iPad Alanlara Sürpriz!

Troy iPad
Troy, iPad modellerinden birini alanlara, yanında alacağı iPad aksesuarlarında 200 TL indirim yapıyor. Aldığınız iPad modeli fark etmeksizin yanında bir iPad aksesuarı alıyorsanız 200 TL’si Troy’dan hediye. https://www.troyestore.com/‘da geçerli bu kampanyadan faydalanmak için alışverişinizin ödeme sırasında TROY-200 kodunu kullanmanız yeterli. Aynı zamanda dilediğiniz iPad’e 6 taksit imkanından faydalanarak sahip olabilirsiniz.

Tüm iPad modelleri

Aralık sonuna dek tüm iPad modellerinde geçerli bu özel kampanyada, Apple markalı ve diğer zengin marka seçenekleri arasından iPad’iniz için en güzel aksesuarları seçin.

Tüm iPad Aksesuarları

iPad çok yönlü bir aygıt. Bu yüzden her türlü göreve her zaman hazır. Dijital not defteriniz, online sınıfınız, mobil ofisiniz, fotoğraf stüdyonuz, oyun konsolunuz ve kişisel sinema salonunuz. Hangisini seçerseniz seçin, iPad işlerinizin tümünü eğlenceli ve güçlü bir şekilde yapabilmeniz için yanınızda. Tüm gün süren pil ömrüne sahip ve çok kolay taşınıyor. Üstelik Apple Pencil ve iPadOS, her yerde parlak fikirlerinizi ifade etmenizi ve daha akıllı notlar almanızı kolaylaştırıyor. iPad’in her modeli ekibinizin birlikte güçlü bir biçimde çalışması için gereken çok yönlülüğü, taşınabilirliği ve kullanım kolaylığını sunuyor. Üstelik, çalıştıkları her yerden.
Üstelik 16 – 19 Aralık 2021 tarihleri arasında Yapı Kredi ile yapacağınız 5.000TL ve üzeri alışverişe 500 TL Worldpuan hediye.*
*Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ve kampanya süresince her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilecektir.
*Bu haber Troy’un katkılarıyla hazırlanmıştır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval