Sosyal medya

Donanım

AirTies Mucize Kutusu ile Amsterdam Yolcusu

Airties Air 7405

Kablosuz yaşamın dünya oyuncusu AirTies, 12-16 Eylül tarihleri arasında Amsterdam’da düzenlenecek Uluslararası Yayıncılık Kongresi’nde (IBC 2014- International Broadcasting Convention)el çantanıza dahi sığabilecek küçüklükteki yeni taşınabilir kablosuz set üstü kutusu,Air 7405’i tanıtacak.

Airties Air 7405

Airties Air 7405

Dünya çapında ilk kez görücüye çıkacak olan10x10 cm boyutlarındaki minyatür set üstü kutu, IP geçişine kablosuz olarak bağlanabiliyor ve bir odadan diğer odaya kolaylıkla taşınabiliyor. Uzaktan kumanda ve ev otomasyonu özelliğine sahip Air 7405 ile TV keyfini dünyanın her yerine taşıyabilirsiniz.

Kablosuz olarak ev internet ağına bağlanan ve herhangi bir internet bağlantısı üzerinden çalışabilen Air 7405,4K TVekranı desteği, 2.4 ya da 5GHz frekans, 2×2 802.11 ac kablosuz bağlantı teknolojisine sahip.

Kablosuz Video Çözümlerini de Tanıtacak

AirTies, Yeni Air 7405 Set Üstü Kutusu ’sununyanı sıra, 11 ac teknolojisine sahipKablosuz Video Çözümlerini de tanıtacak. Dünyanın en hızlı kablosuz köprüsü Air 4820vedünyanın en küçük çift bant eşzamanlı kablosuz güçlendiriciürünüAir 4920  de IBC 2014’te yer alacak.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval