Sosyal medya

Haber

400 Mbps internet Türk Telekom Arena’da!

Türk Telekom Arena
Türk Telekom Arena

Türk Telekom Arena’da bu akşam taraftarlar 400 Mbps ile internete bağlanabilecek.

Türkiye’nin ilk akıllı stadı olma özelliğini taşıyan Türk Telekom Arena bugün oynanacak Şampiyonlar Ligi D Grubu maçı olan Galatasaray Anderlecth maçı ile perdeyi aralıyor!

Galatasaray ile TTNET arasında yapılan anlaşma ile taraftarlar yüksek hızlı internete bağlanabilecekler. İki tarafın taraftarları da yüksek kapasite ve hızdaki 5. Nesil GS TTNET WiFi ile 400 Mbps’e kadar interneti kullanacaklar. Bu sayede takımlarının maçtaki en önemli pozisyonlarını tekrar izleyebilecek ve paylaşabilecekler.

TTNET müşterileri internet paketlerindeki bedava WiFi dakikaları burada harcayabilecekler. GSNET’li taraflarlar da 1905 dakika hediye WiFi dakikaları ile akıllı stadın WiFi ağına bağlanabilecekler. Peki ya TTNET abonesi olmayan taraftarlar ne yapacak? Eğer TTNET abonesi değilseniz işin içine kredi kartınız giriyor. Yapacağınız ön ödeme ile internete bağlanabileceksiniz. Ücretler ise şöyle; Günlük 120 Dakika Paketi 7 TL, Günlük Sınırsız Paketi ise 10 TL. TTNET müşterilerinin hediye dakikaları bittiğinde ise aylık sadece 3 TL’ye 600 dakikalık hizmete sahip olabilecekler.

Burada sorulması gereken bir soru var. Bu kadar yüksek hızlı internet mi daha çekici gelecek yoksa maçlar mı? Zaten günlük hayatta telefonlarımızı elimizden düşürmeyerek birçok şeyi kaçırıyoruz. Muhtemelen elimizde telefonlarımız “sözde” maçı izlerken oluşabilecek canlı canlı güzel bir golü de kaçıracağız. Hep birlikte bu akşam bunun ne kadar iyi ya da ne kadar kötü olduğunu göreceğiz 🙂

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Uğur Karapaça

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval